W środę kolejna sesja Rady Miejskiej w Zagórzu

30-06-2017

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Przewodniczący Rady Miejskiej w Zagórzu zawiadamia, że XLIV zwyczajna sesja Rady Miejskiej odbędzie się w środę 5 lipca 2017 r. o godzinie 14:00 w Sali Narad Urzędu Miasta i Gminy w Zagórzu. Prezentujemy proponowany porządek obrad oraz projekty uchwał.

Zagorz1

zagorz2

Projekty uchwał:

Pobierz – DRUK Nr 1 

Pobierz – DRUK Nr 2

Pobierz – DRUK Nr 3

Pobierz – DRUK Nr 4

Pobierz – DRUK Nr 5

Pobierz – DRUK Nr 6

Pobierz – DRUK Nr 7

Pobierz – DRUK Nr 8

Pobierz – DRUK Nr 9

Źródło: UMiG w Zagórzu

Komentarzy: 9 do “W środę kolejna sesja Rady Miejskiej w Zagórzu”

 1. Agnieszka pisze:

  gdzie można odnaleźć informacje ile kosztowała nas podatników konferencja spotkanie w Czaszynie dotycząca budowy kompostowni?

  jaką kasę wzięli poszczególni prelegenci ile kosztowały wydruki i inne koszty obsługi PR-owej?

  • Pytanie do Pani skarbnik Gminy Zagórz Ryszardy Bartosik pojawiło się też na forum Zagorz24 pisze:

   Szanowna Pani skarbnik Ryszardo Bartosik, MY MIESZKAŃCY gminy Zagórz prosimy o przedstawienie sytuacji finansowej jaka jest obecnie i jakie są perspektywy finansowe w Gminie Zagórz przy założeniu że gmina zaczyna spłacać kredyty oraz obligacje i czy ma inne zobowiązanie finansowe? Jak majątek ma gmina i co jeszcze może sprzedać? Czy lasy w Gminie Zagórz są jeszcze jakimś zapleczem finansowym i w jakim procencie zostały wycięte?

   Jaki ruchomości i nieruchomości gmina sprzedała lub planuje sprzedać ? Jakie dochody lub straty Gmina czerpie z wysypiska śmieci ? Ile Gmina zapłaciła za budowę wysypiska dróg, procesów sądowych jeśli były i innych pochodnych jeśli takowe były i jakie uzyskała dochody z tytułu budowy wysypiska z uwzględnieniem inflacji.

   Ile kosztowały prace związane z próbą budowy kompostowni – czas pracy pracowników, firm zewnętrznych i wszelkich umów cywilnoprawnych.

 2. Mieszkaniec pisze:

  Może Pan burmistrz Ernest Nowak lub Pan Sekretarz Woźniczak na najbliższej sesji udzielą szczegółowych informacji? Chociaż być może najwięcej o finansach gminy wie Pani wieloletnia skarbnik Ryszarda Bartosik która od lat odpowiada za sytuację finansową w Gminie Zagórz

 3. A ja na to ! pisze:

  Gdzie są załączniki do druków? czy to dalej ciemna strona decyzji radnych za 100% poparciem burmistrza.Siłą rzeczy zapłaci się więcej ale nie będzie smrodu 49 gmin w naszej gminie.Pieniędzy szukać jak wyżej Agnieszka w działalności i zarządzaniu.Za co biorą pieniądze radni i sołtysi aby do tego nie dochodziło Powinni pokryć koszty z własnych pieniędzy za zaniedbania z własnej winy.Tych radnych i sołtysów dziadów trzeba się pozbyć przy wyborach i to definitywnie.Nie potrzeba nam reprezentantów do brania tylko kasy bez kontaktu ze społeczeństwem.Burmistrz obrósł już w pióra przy tak nobilnej radzie.

 4. Obiektyw ale nie z aparatu filmowego pisze:

  Szanowni Państwo wytykamy błędy ale potrzeba popatrzeć i na dobre działania .Nie można obarczać winą burmistrza za działania i rządy poprzedników a to P. Zająca czy Jaworskiego przy wieloletnich kadencjach tych samych radnych czy sołtysów to figuranci i tyle !…..Gminę burmistrz zastał zadłużoną i bez perspektyw cudów nie można stworzyć tak od zaraz.Rozgarnięci rozumieją a pospólstwo tylko szczeka.

  • a jak się pytam jak wyglada gospodarność pisze:

   w przypadku strefy ekonomicznej ? Czy zostanie w końcu ujawniona prawda na ten temat?

 5. Obserwator pisze:

  Jak tak patrze na ten zmasowany atak na burmistrza Nowaka od jakiegoś czasu to przychodzi do głowy tylko jedno wyjaśnienie: ktoś chce po prostu zająć jego stołek. Pytanie tylko kto ? Zuba, Święch a może Krawczyk ? To się szybko wyjaśni

 6. Niepotrzebna podejżliwość pisze:

  To już jest wyjaśnione to zainteresowani obywatele gminy widzą, patrzą co się dzieje i na pewno nie ma tu walki wymienionych osób oni nie weszli by i tak w/g mojego nosa.Stołek może się zachwiać za sprawy śmietniska i coś tam ze szkołami.Jak się załapie butę osobistą po pewnym okresie rządzenia to robi się taki skutek.

 7. Niepotrzebna podejżliwość pisze:

  Ile kosztuje zorganizowania zebrania na wsi i przedstawienie zamiarów planów społeczeństwu następnie analiza i działanie.Była samowola,bez konsultacji potem zaciemnienie decyzji i raban który trzeba prostować a nawet przepraszać.Jest niski poziom wiedzy radnych nie mówiąc o sołtysach w gminie Zagórz.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.