W trosce o sanocki hokej. Burmistrz wspiera reaktywację drużyny seniorów

06-02-2017

SANOK / PODKARPACIE. Trwają rozmowy i poszukiwanie sponsorów – wszystko to po to, aby Sanok powrócił na hokejową mapę Polski. Podczas spotkania Burmistrz podtrzymał swoją deklarację wsparcia działań na rzecz reaktywacji drużyny seniorów.

Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusz Pióro jest w stałym kontakcie ze środowiskiem hokeja. W ubiegły piątek, 3 lutego w Urzędzie Miasta, włodarz spotkał się z Zarządem STS Sanok: Prezesem Jerzym Burtanem, Wiceprezesem Hubertem Paszkiewiczem oraz Doradcą zarządu ds. marketingu Jakubem Górskim.

Zarząd STS przedstawił gospodarzowi miasta aktualne informacje związane z działalnością klubu. Były to już kolejne rozmowy Burmistrza z Zarządem STSu. Mamy nadzieję, że wkrótce wspólne starania uwieńczone zostaną sukcesem.

DSC_0412-1024x680

UM Sanok

PORCELANOWY ZAKĄTEK

Komentarzy: 35 do “W trosce o sanocki hokej. Burmistrz wspiera reaktywację drużyny seniorów”

 1. zły2 pisze:

  oj dobiega końca kandencja ówczesnej władzy…

  • ..... pisze:

   napisałeś zdanie wewnętrznie sprzecznie. Jeżeli „ówczesnej” to trzeba było napisac że dobiegła, a jeżeli dobiega – to trzeba było napisać „obecnej”. Ehh, żeby ojczystym językiem nie umieć poprawnie władać…..

  • Mieszkaniec pisze:

   Nigdy więcej krzewiciela igrzysk i biedy Blecharczyka!!!

 2. NieWybrałemPana pisze:

  wyborcy pamiętają

  • troll pisze:

   wyborcy?! zapijaczone brzuchacze z areny? oni nawet nie wiedzą jak głosować a co dopiero dokonywać wyborów! dać im piwa puścić na trybuny to szczyt marzeń tej hołoty

 3. pol pisze:

  Niech sie miasto tym nie zajmuje, hokej i tak ma lepiej niż inne dyscypliny.

  • Mieszkaniec pisze:

   W d*&^-e mam ten wasz hokej upadłych, ważne że mi drogę wreszcie pod blokiem zrobili i alejki i dzieciaki mają się gdzie bawić.

 4. skałt pisze:

  Na razie, w ramach wsparcia, dał na mszę w intencji.

 5. Szkoda tych lat. pisze:

  Czyżby widmo wyborów zaczęło zaglądać co niektórym w oczy?

  Rozpoczyna się szukanie „sukcesów” na siłę?

  Robienie sobie zdjęć i kilka zdań otuchy to trochę mało po dwóch latach rządów. PiS jest wszędzie, a efektów nie widać nic a nic w Sanoku.

  • abc pisze:

   A jakie efekty są po czerwonej gwardii oprócz zielonego rynku i parkingu dla maluchów ?Teraz przynajmniej drogi i chodniki robią w mieście ,remontują Wierchy

   • edek pisze:

    Jak się mieszka na wsi i nie bywa w centrum to się nie wie. Inwestycji poprzedniej władzy nikt nie przebije. Obecna robi PR na remontach krawężników. Śmiechu warte.

 6. jako taki pisze:

  Hokee to jedyna dyscyplina na kg ota W Sanoku chodza kibice.Tellu wiesz gdzie chodza holota?

  • ja wiem pisze:

   no to pokazali „kibice” jak im na hokeju zależy rok temu – gdy Kotowicz i ten drugi zorganizowali zebranie pod Areną (ze słynnym zniczem), to przyszło może 10 osób. W tym „inteligentny kibic” który twierdził że Miasto powinno nie dawać kasy na kulturę, tylko ładować wszystko w hokej…… to jest do dziś na esanok nagrane. Polecam posłuchać.

 7. blisko byłego pisze:

  plan jest taki, żeby hokej reaktywować po powrocie Blecharczyka na fotel burmistrza. To będzie jego główny punkt programu, on jako „wybawca na białym koniu” tym porwie Sanoczan.

  • 664 pisze:

   Znów powstanie opasły komitet wyborczy z połową hokeistów, radą gospodarczą, ludźmi tzw. kultury, prezesem PKOl, prezydentem Krakowa, pierwszą podróżniczką Polski oraz sponsorami z towarzystwa wzajemnej adoracji…. tylko pytanie czy ta ekipa naprawde chce dobrze dla hokeja czy może najpierw chce sobie zrobić dobrze? gdyby kochali hokej to wsparli by klub już roku temu aby nie umarł… no ale woleli zaorać STS (podobno czasowo), namydlić ludziom oczy i czekać na następne wybory żeby robić wielkie zbawienie z dochtorem Blaszką? Wy naprawdę tego nie widzicie jak was okręcają? Zapomnieliście już prezesa panczenistę który tak „sprawnie i ekonomicznie” zarządzał klubem? Zapomnieliście powstałe wielkie długi? Kto za nie odpowiada? Może obecny Pióro?

   Hokej jest ważny ale Sanok to nie tylko hokej. Przez wiele lat istniała wielosekcyjna Stal i wiele dyscyplin było w niej ważnych. Teraz próbują wmówić że nic tylko hokej hokej i hokej. Nie ma na to zgody! A co z innymi sportowcami? np. sztangiści, lekkoatleci, kolarze? itd itd itd. Są mniej wartościowi? Bynajmniej nie robią z siebie bufonów i pseudogwiazd…

   • @664 pisze:

    Znów powstanie opasły komitet wyborczy….?
    Tego nie wiem! Ale jedno jest pewne, ze znów zacznie naciągać do Sanoka partyjny desant, który będzie mamił strefą, rozwojem gospodarczym, zapobieganiem marginalizacji(choć rzeczywistość pokazuje co innego). To dopiero „towarzystwo wzajemnej adoracji”! Nie wspomnę o pewnej rozgłośni, która reklamowała „prawdziwego katolika”.
    A co do hokeja, to jestem ciekaw czym objawia się ta troska burmistrza jakie są KONKRETNE działania zmierzające do reaktywacji hokeja.
    Miało nie być tygodnia, żeby się coś na Arenie nie działo, a prócz Mikołajek dla dzieci i podobnej rangi imprez nic się nie dzieje.
    Dlatego prosimy o konkrety, a nie jak zwykle co to nie będzie…, a co nie powstanie….A na koniec, chcieliśmy, ale….

   • @664 pisze:

    Kto zaorał hokej, żeby się przypodobać kibolom?

 8. Anonim pisze:

  Wszystkie dyscypliny są ważne ale najważniejsza jest ta którą mieszkańcy Sanoka i okolic chcą oglądać. Nie po to powstała Arena żeby stać pusta bo utrzymanie kosztuje tyle samo. TO tak jakby wybudować basen i nie nalać do niego wody

 9. jendrek pisze:

  co bliżej wyborów panie BURMISZCZ

 10. ?????? a rozliczenie pisze:

  szanowni kibice na Wy liczycie? najpierw trzeba rozliczyć a tak naprawdę spłacić długi po poprzednikach !!!!!!!!!!!!!! nikt kto grał w sanoku a mam na myśli NASZYCG Sanockich zawodników nie wróci dopóki nie zostaną uregulowane zaległości!!!!
  niech porzednie „władze” z prezesem na czele dokonają rozliczenia i zapłacą wszystkie zaległości które były obiecane i na papierze podpisane !!!!
  niech teraz Bank i Ciarko posprzątają to co nabałaganiły !!!!!!!! a dopiero potem możemy myśleć od początku jak to wszystko mądrze poukładać , tylko spłacenie zaległości może pozwolić dostać na nowo zgodę na gre w PZHL , z dłuznikami nie chcą gadać a co dopiero licencję wydać????

 11. W trosce o sanocki hokej. Burmistrz wspiera reaktywację drużyny seniorów pisze:

  Zero konkretów! Czysty populizm!

 12. Hehehe ,troskliwie pisze:

  Jakiś kredycik z unii??? na koszt mieszkańców ??? w kieszeń zaproszonych najemników ?

 13. Jakis pisze:

  W siatkówce tych najemników jeszcze wiecej

 14. krążek pisze:

  pokażcie transparentnie machloje i dlugi klubu z ubiegłych lat – wtedy ludziom otworzą się oczy

 15. Kto zaorał hokej...? pisze:

  Za poprzedniego burmistrza były Mistrzostwa Kraju i Puchary! A co mamy teraz?! Puste słowa…? I pustą Arenę…?

 16. jola pisze:

  jestem przeciwna przeznaczaniu moich podatków na ślizgaczy weteranów i członków zarządu STS ,następni do wydojenia kasy . Szukać sponsorów w biznesie a władza niech będzie nadal „twarda nie miętka” bo w biednym Sanok jest wiele potrzebniejszych celów na wydawanie środków publicznych.

 17. prawda????? pisze:

  Kto zaorał hokej…? pisze:
  6 lutego 2017 o 22:15

  Za poprzedniego burmistrza były Mistrzostwa Kraju i Puchary! A co mamy teraz?! Puste słowa…? I pustą Arenę…?
  odpowiadam : po „mistrzostwie i „plastikowych” pucharach zostały długi, długi, prokurator i …………………. szkoda gadać, tak rządzili panowie prezesi……….. nikt zawodnikom nie dawał tyle ile obiecali i niezapłacili w Sanoku

 18. mac pisze:

  Wszyscy lubią oglądać hokej. Ale dla „działaczy” i „sponsorów” to jest biznes i nie widzę powodu, aby miasto się do tego dokładało. Jak chcesz założyć sklep, dajmy na to, to musisz wynająć lokal, kupić towar, zatrudnić ludzi i za to wszystko zapłacić. Jak zabraknie dudków – bankrutujesz. I miasto nic do tego nie dorzuca (poza podatkami do zapłacenia). To dlaczego klub hokejowy ma być świętą krową?

 19. ciekawy pisze:

  Przepraszam ale który pan to prezes?

 20. Anonim pisze:

  Szanse trzeba dać każdemu ale szczerze wątpię w to że hokej wróci w takiej formie jak za blicharczyka…..

 21. Sanok pisze:

  Jacyś flustraci tu piszą i antysportowcy…..lepiej na kółko tańczę przeznaczać kasę albo inne liberalno lewackie spotkania….Sanok jest znany z autobusów i hokeja… Ilu młodych chłopaków sprowadził na dobrą drogę poprzez twardą szkołę i treningi…dziesiątki chłopaków trenuje i w przyszłości zasilać będą Polską kadrę czy to jeszcze mało…

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.