Walentynkowy prezent od Śnieżki dla małych pacjentów z Sanoka (FILM, ZDJĘCIA)

16-02-2017

SANOK / PODKARPACIE. Pod choinkę odnowiony oddział, na Walentynki telewizor i konsola do gier. Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” zgodnie z zapowiedzią dostarczyła na oddział dziecięcy sanockiego szpitala sprzęt RTV, który został zakupiony dzięki zaangażowaniu pracowników firmy.

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka od lat realizuje autorski program „Dziecięcy świat w kolorach”. 25. jubileuszowy projekt był realizowany na oddziale dziecięcym sanockiego szpitala. Remont objął nie tylko malowania ścian i dekorowanie, ale ich całkowite odnowienie, łącznie ze zdzieraniem starych warstw i szpachlowaniem. Tak szeroko zakrojonych prac remontowych nie było na oddziale od 20 lat.

sniezka13

Dodatkowo, z racji jubileuszowej akcji, zrealizowano wewnętrzny projekt. Za każdą aktywną osobę Śnieżka przekazywała do puli konkretną kwotę i dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników udało się uzbierać prawie 4 tys. zł.

Z zebranych środków został zakupiony telewizor oraz konsola z zestawem gier edukacyjnych dla małych pacjentów sanockiego szpitala.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SZPITAL SANOK: Dzieci wołają „och” i „ach”. Oddział dziecięcy jak z bajki (FILM, ZDJĘCIA)

Komentarzy: 3 do “Walentynkowy prezent od Śnieżki dla małych pacjentów z Sanoka (FILM, ZDJĘCIA)”

  1. snk pisze:

    Piękny gest. Mam tylko nadzieję, że szpital nie wprowadzi opłat za użytkowanie sprzętu, jak to jest w przypadku telewizji.

  2. ww pisze:

    gest piękny a za chwile zamkną oddział

  3. ww pisze:

    gest piękny a za chwile zamkną oddział bo lekarze za mało zarabiają

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.