Więcej patroli i wzmożone kontrole prędkości. Trwa akcja „Majowy Weekend 2017″, uważajmy na drogach

28-04-2017

SANOK / PODKARPACIE. Długi majowy weekend, to czas wypoczynku i jednocześnie wzmożonego ruchu na drogach. Policjanci dołożą wszelkich starań, by tegoroczna majówka była bezpieczna. W tym roku policyjne działania „Majowy Weekend 2017″ rozpoczynają się dziś i potrwają do środy, 3 maja.

Przez kilka najbliższych dni na drogach naszego powiatu może zrobić się tłoczno. Wiele osób korzystając z tych kilku dni wolnych od pracy, zdecyduje się wyjechać. Większy ruch panował będzie z pewnością na drogach wiodących do atrakcyjnych turystycznie miejscowości naszego regionu.

Od dziś 28 kwiernia do przyszłej środy, 3 maja sanoccy policjanci czuwać będą nad bezpieczeństwem podróżnych. Zadbają, aby na głównych szlakach komunikacyjnych ruch pojazdów odbywał się płynnie. Szczególną uwagę funkcjonariusze zwrócą na przypadki nieprawidłowego wyprzedzania i wymuszania pierwszeństwa przejazdu, niekorzystania z pasów bezpieczeństwa oraz na to jak w naszych samochodach przewożone są dzieci. Na pobłażliwość policjantów nie mogą liczyć kierowcy, którzy zdecydują się wsiąść za kierownicę po alkoholu.

Na drogach pojawi się więcej policyjnych patroli. Do służby skierowani zostaną między innymi policyjni motocykliści, radiowozy wyposażone w wideorejestratory, zarówno te oznakowane jak i nieoznakowane. W użyciu funkcjonariuszy będą ręczne mierniki prędkości. W miejscach szczególnie niebezpiecznych, kontrole prędkości będą ustawiane kaskadowo.

303-127171

źródło: KWP/KPP Sanok

Jeden komentarz do “Więcej patroli i wzmożone kontrole prędkości. Trwa akcja „Majowy Weekend 2017″, uważajmy na drogach”

  1. Marins pisze:

    Znowu zlodzieje szukac beda kasy tylko na podkarpaciu watpie ze wszedzie tak bedzie

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.