Wjechał w ogrodzenie, a następnie próbował uciec. Był pijany i bez prawa jazdy

24-06-2017

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Policjant, pełniący na co dzień służbę w Zespole Prewencji w Polańczyku, podczas wolnego popołudnia zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. 63-latek uderzył fordem w ogrodzenie, po czym chciał jechać dalej. Funkcjonariusz uniemożliwił mu to. Kierowca miał ponad 2,2 promila alkoholu, nie posiadał też uprawnień do kierowania.

Do zdarzenia doszło w środę. Asp.szt. Maciej Tempiński odwiedzał w wolne popołudnie swoich znajomych w miejscowości Zawóz. W pewnej chwili usłyszał odgłos uderzenia dochodzący od strony drogi. Gdy dobiegł na miejsce, zauważył, jak kierujący fordem mondeo po uderzeniu w ogrodzenie jednej z posesji próbuje kontynuować jazdę. Policjant uniemożliwił mu dalszą jazdę i wezwał funkcjonariuszy ruchu drogowego. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że 63-letni mieszkaniec Zatwarnicy ma w organizmie 2,26 promila alkoholu.

Nietrzeźwy mężczyzna awanturował się, stawiał opór i znieważał policjantów. Okazało się, że ten kierowca w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a jego samochód nie jest dopuszczony do ruchu.

Za popełnione czyny mężczyzna odpowie przed sądem. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

10

foto: archiwum Esanok.pl

KPP Lesko

Komentarzy: 11 do “Wjechał w ogrodzenie, a następnie próbował uciec. Był pijany i bez prawa jazdy”

 1. XXX pisze:

  RBR i wszystko jasne.

  • Goal pisze:

   RSA i wszystko jasne

  • RBR pisze:

   ty idioto Od października 1939 do roku sierpnia 1944 wieś była siedzibą urzędu gminy w powiecie SANOCKIM . W okresie powojennym do 1951 roku miejscowość była siedzibą gminy Zatwarnica w powiecie leskim (województwo rzeszowskie). W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa krośnieńskiego.DO SZKŁY

  • Solina pisze:

   RLS i wszystko jasne

 2. cmentarz pisze:

  krewki dziadzia

 3. greg pisze:

  To cytryna a nie ford

 4. sylwester pisze:

  To jakiś nowy model mondeo tumanie z esanok? Jeszcze takiego nie widziałem.

 5. yfgdygda pisze:

  Jeszcze tak nowoczesnego forda nie widzialem hahaha

 6. zakapior pisze:

  Ford g…no wort.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.