WRACAMY DO SPRAWY: Apel Internauty o pomoc w znalezieniu sprawcy kolizji w Zagórzu. Policja przegląda nagrania z monitoringów (ZDJĘCIE)

04-12-2017

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Wracamy do sprawy apelu Internauty o pomoc w znalezieniu sprawcy kolizji. 17 listopada przy ulicy Bieszczadzkiej w Zagórzu doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jeden z kierujących stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzy w jadący z naprzeciwka samochód, który w efekcie dachował.

Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanym. W pojeździe znajdowało się 5 osób. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawca poruszał się samochodem koloru niebieskiego lub granatowego, ślady lakieru są na naszym aucie. Policja zebrała i zabezpieczyła dowody, ale proszę Was o pomoc , może ktoś coś wie i widział takie auto uszkodzone po lewej stronie. Sprawca odjechał w kierunku Zagórza lub dalej w kierunku Sanoka – pisze nasz Czytelnik.

Policja przesłuchuje świadków zdarzenia, a także przegląda nagrania z monitoringów. Ustalenie sprawcy wymaga prowadzenia wielu działań jednocześnie, o czym informuje rzecznik sanockiej policji.

- Policjanci prowadzą czynności w sprawie zdarzenia drogowego. Są przeglądane nagrania z monitoringów nie tylko z terenu Zagórza ale również Leska, policjanci dokładnie analizują zapis. Obecnie trwają przesłuchania świadków zdarzenia. Prowadzone są również inne działania zmierzające do ustalenia sprawcy oraz dokładnych okoliczności zdarzenia – wyjaśnia st. asp. Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej komendy

19247658_10209014874483858_1261795577858339969_n

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Komentarzy: 10 do “WRACAMY DO SPRAWY: Apel Internauty o pomoc w znalezieniu sprawcy kolizji w Zagórzu. Policja przegląda nagrania z monitoringów (ZDJĘCIE)”

 1. AK pisze:

  A są jakieś kamery w Zagórzu przy drodze nr 84 ? Miałem podobną sytuacje ok 2 lata temu i wtedy nie było kamer przy tej drodze a wiem że duzo by pomogła nie tylko w mojej sprawie.

 2. nie ufam policji pisze:

  kiedyś zeznawałem na policji…sprawca nie odpowiedział karnie bo miał znajomości a ja miałem problemy…

 3. Kris.art pisze:

  Jedyne wyjście to montować rejestratory jazdy i nagrywać tych pacanów na drodze…

 4. Nie opłaci się uciekać. pisze:

  Właśnie taki zakupiłem obecnie czeka na zainstalowanie.Tak jak niektórzy jeżdżą woła o pomstę do nieba.

 5. Trucker pisze:

  W pierwszej kolejności zainteresowalbym się rejestratorami zamontowanymi na przejściach dla pieszych bądź pierwszym lepszym skrzyżowaniu. Nie trzeba szukać sklepów itp z kamerami. Sprawdza pewnie auto już wyklepal a policja „szuka” jak zwykle tam gdzie nie trzeba… Pozdrawiam

 6. ja wiem pisze:

  milicja nie umie nic znaleźć bo to pewnie jakiś ich kolega więc wiadomo że sprawie się łeb ukręci i będzie umorzenie z powodu „niewykrycia sprawcy”……

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.