Wyniósł towar, łatwo poszło więc postanowił wrócić po więcej. Złodziej zatrzymany na gorącym uczynku

03-10-2017

SANOK / PODKARPACIE. W jednym ze sklepów ochroniarze ujęli nietrzeźwego złodzieja, który próbował wynieść towar wartości ponad 500 zł. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Za kradzież grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Pracownik sanockiego sklepu samoobsługowego powiadomił Policję, że klient chciał opuścić sklep nie płacąc za towar zapakowany do torby. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali złodzieja. W trakcie czynności okazało się, że chwilę wcześniej udało mu się przejść przez kasę ze skradzionym towarem bez płacenia. Zachęcony tym, zostawił torbę przy wejściu do sklepu i postanowił ponownie zrobić „darmowe zakupy”. Jednak tym razem nie miał tyle szczęścia i został zauważony przez jedną z pracownic.

Po wycenieniu skradzionych przedmiotów okazało się, że wartość towaru przekroczyła 500 zł. Badanie alkomatem wykazało, że 33-letni mieszkaniec powiatu sanockiego miał w organizmie 1,8 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów, a towar w stanie nienaruszonym wrócił na sklepowe półki.

O karze dla 33-latka zdecyduje sąd.

policja 2

Źródło: KPP Sanok

PORCELANOWY ZAKĄTEK IZMIR

Komentarzy: 11 do “Wyniósł towar, łatwo poszło więc postanowił wrócić po więcej. Złodziej zatrzymany na gorącym uczynku”

 1. blw pisze:

  To niezły gałgan

 2. bruno pisze:

  spokojnie.ci wszyscy pijaczkowie zlodziejaszki maja swojego rzecznika ktory i wybroni.dlatego oni stanowia najwieksza grupe nienawidzaca policji i strazy miejskiej.spokojnie nic mu nie bedzie.

 3. Po pisze:

  Zawiasy i obróbka to max co mu grozi.

 4. Obserwator pisze:

  Nic mu nie zrobią co najwyżej zostanie tajnym donosicielem.

 5. Pójdzie w zaparte jak aferzyści. pisze:

  Mówię zawsze zachłanność nie popłaca he he 500 zł i 5 lat dożywiania i opieki na wczasach.

 6. Doktor g pisze:

  Rodowity sanoczanin

 7. cichy pisze:

  to taki jeden z brzozowa

 8. artur pisze:

  ma prawo kraść

 9. zip pisze:

  jest stare powiedzenie JAK KRAŚĆ TO MILIONY !!! bierzcie przykład z naszych politykow…

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.