Wysoka fala wywróciła kajak. Akcja ratunkowa na Jeziorze Solińskim

31-07-2017

Policjant patrolu wodnego pełniący służbę na Jeziorze Solińskim wraz z ratownikami WOPR, interweniowali w czwartek w związku z wywróconym kajakiem. Załogę kajaka, 17 i 18-latka wywróciła wysoka fala. Dzięki szybkiej reakcji służb nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w czwartek, kilka minut po godz. 12. Sierżant sztabowy Tomasz Wojtanowski, który pełnił służbę na Jeziorze Solińskim otrzymał zgłoszenie od ratowników WOPR, że w okolicy wyspy okresowej wywrócił się kajak, a jego załoga potrzebuje pilnej pomocy.

Sierż. sztab. Tomasz Wojtanowski

Sierż. sztab. Tomasz Wojtanowski

Policjant, jako pierwszy dotarł na miejsce i wyciągnął z wody jednego z rozbitków, który wycieńczony i wychłodzony trafił do kabiny policyjnej łodzi. Drugi chłopiec został uratowany przez ratowników WOPR, którzy w tym czasie dotarli na miejsce.

W kajaku płynęło dwóch uczestników obozu dla wychowanków jednego z domów dziecka na Śląsku,17 i 18-latek. Jak ustalili policjanci, obozowicze pod opieką wychowawcy pływali kajakami po jeziorze, a gdy zerwał się silny wiatr załogi wróciły do przystani. Jeden z kajaków nie zdołał dotrzeć do przystani bezpiecznie, gdyż wywróciła go wysoka fala.

Dzięki błyskawicznie zorganizowanej akcji ratowniczej udało się uratować chłopców, którzy zostali przekazani pod opiekę wychowawców.

KPP Lesko
foto nagłówek: archiwum Esanok.pl / zdjęcie nadesłane

Komentarzy: 18 do “Wysoka fala wywróciła kajak. Akcja ratunkowa na Jeziorze Solińskim”

 1. Anonim pisze:

  Brawo Panie Wojtanowski. Gość porządny policjant znam go !!! Bardzo mało jest takich gliniarzy

 2. Menio pisze:

  Gówniarze. A gdzie byli rodzice?

 3. Narko pisze:

  Jak chcesz to ci ją wyliżę

 4. kolega Tomka pisze:

  jeden z nielicznych normalnych Policjantów w Lesku, Tomek bądź taki jak jesteś i się nie zmieniaj !!!
  znam Cię prywatnie i wcale Ci nie słodzę, ale słyszałem o Tobie tylko dobre słowa.
  pozdrawiam

 5. hedon pisze:

  A ciekawe kto zrobił tak wielką falę… na bank gliniarze w tej swojej motorówce. Żaden inny obiekt pływający nie jest zrobić tak dużej fali. Gliniarze winni, do pierdla z nimi…

 6. Rafael -Besko pisze:

  Zgadzam się i popieram wypowiedź „hedona”

 7. Stary Żeglarz pisze:

  Gdybyściema chłystki wiedzieli co wytwarza fale to głupot byście nie pisali. Dobrze że goście pilnują porządku na tym naszym jeziorze. Gdyby nie oni to takie głąb jak wy masowo ginęli w wodzie

 8. BOSMAN pisze:

  Tak jest najdzie się rosolaków i nie wiedzą co ze sobą zrobić na jeziorze. A później jak ich policja wyprostuje to wielkie pretensje. Pozdrowienia dla wodniakow…

 9. baca pisze:

  no to bylo tsunami na Solinie

 10. RONALD FARIS pisze:

  WIN TRUST MORTGAGES
  ADRES E-MAIL – [dporterwintrustmortgage@outlook.com]
  Siedziba —— Southwell Park Road California, USA
  ————————————————– —
  Witamy WIN-TRUST MORTGAGE
  Oferujemy pożyczki dla osób prywatnych na całym świecie.
  Nasza oferta kredytowa jest dostępna dla osób z złym kredytem i
  Bez zabezpieczenia, zabezpieczając pożyczkę.

  Oferujemy pożyczki z terenu
  Od 1000 do 90 milionów dolarów. W tempie 2%.

  Oferujemy różne rodzaje pożyczek dla osób prywatnych —

  Pożyczki osobiste
  Refinansowanie pożyczek
  Kredyty inwestorskie
  Kredyty samochodowe
  Kredyty konsolidacyjne
  Kredyty firmowe
  Kredyty międzynarodowe
  Pożyczka długoterminowa

  POZDROWIENIA
  RONALD FARIS
  ADRES E-MAIL —– [dporterwintrustmortgage@outlook.com]
  WIN TRUST MORTGAGES

 11. CATHERINE JONES pisze:

  Witam,
  Ma to poinformować społeczeństwo, że pani CATHERINE JONES, wybitny prywatny kredytodawca, otworzyła ekonomiczną okazję dla tych, którzy potrzebują pomocy finansowej. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby pozbyć się długów lub potrzebować pożyczek kapitałowych, aby poprawić Twoją firmę? Czy zostały odrzucone przez banki i inne instytucje finansowe? Nie szukaj dalej, ponieważ jesteśmy tu ze względu na wszystkie problemy finansowe. Pożyczki zabezpieczone zapewniają w jasny i zrozumiały sposób 2-procentowe odsetki od osób fizycznych, firm i firm, warunki i warunki.
  Nie trzeba sprawdzać pożyczki, gwarantowanej w 100%.

  Wyślij nam e-maila na adres: (CATHERINEJONEZLOANFIRM@GMAIL.COM)

 12. patricija bodnarova pisze:

  Chcielibyśmy poinformować ogółu społeczeństwa, że PATRICIJA BODNAR’S LOAN COMPANY oferuje obecnie pożyczkę po przystępnych cenach w wysokości 2% w skali roku. Ustanowiliśmy minimalną kwotę pożyczki w wysokości 10.000,00 EUR i maksymalną kwotę 100.000.000,00 EUR. Jeśli potrzebujesz finansów na rozbudowę firmy, cele rolnicze, spłatę długów, samochody i pożyczki edukacyjne, możemy pomóc i bardzo. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszego programu kredytowego, zalecamy skontaktowanie się z naszym oficjalnym adresem e-mail: (PATRICIJABODNAROVALOANFIRM@GMAIL.COM)

 13. Mr Josh Hawley pisze:

  Cześć,
  Jestem Pan Josh Hawley, osobisty pożyczkodawca pożyczający, który zapewnia pożyczkę na życie osobom fizycznym, instytucjom, organizacjom, itd. Tylko na poziomie 2% bez zabezpieczenia …. Czy potrzebujesz natychmiastowej pożyczki, aby spłacić dług potrzebujesz pożyczki, aby poprawić Twoją firmę? Odrzuciliście banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebujesz kredytu konsolidacyjnego lub kredytu hipotecznego? Wszystkie Twoje obawy się skończyły, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie problemy finansowe były przeszłością.
  Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej (Joshhawleyloanfirm@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji ..

  Pozdrowienia!

 14. Ketesha Frank pisze:

  Witam wszystkich, Nazywam się Ketesha Frank, pochodzę z Alabamy w Stanach Zjednoczonych, jestem tutaj, aby złożyć świadectwo o tym, jak otrzymałem pożyczkę od pana JOHN WILLIAMS Loan Company {(johnloanfirm2@gmail.com)} po złożeniu wniosku Dwa razy z różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami tutaj, na tym forum, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie dali mi pożyczki, dopóki znajomy nie przedstawi mnie Panu JOHN WILLIAMS Loan Company, który obiecał mi pomóc z pożyczką moje pragnienie i naprawdę zrobił tak, jak obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie próbowałem uwierzyć. Nigdy nie sądziłem, że wciąż istnieją wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem pana JOHNA WILLIAMSA, który naprawdę pomógł mi z moją pożyczką i zmienił moje życie na lepsze. Wiem, że wciąż jest wielu dobrych pożyczkodawców, ale radziłbym wypróbować Pana JOHN WILLIAMS Loan Company, jego opiekę i zrozumienie. nie wiem, czy potrzebujesz pilnej pożyczki, czy też chcesz uzyskać finansowanie dla swoich projektów, więc skontaktuj się z panem JOHNEM WILLIAMS Loan Company jego adres e-mail to (johnloanfirm2@gmail.com)

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.