Zderzenie dwóch ciężarówek. Kierowca volvo z obrażeniami (ZDJĘCIA)

26-08-2017

JABŁONKA / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło wczoraj przed 9, w Jabłonce. W zderzeniu samochodów ciężarowych – scanii i volvo, ucierpiał 30-letni kierowca. Przez godzinę droga wojewódzka była zablokowana.


Funkcjonariusze ustalili, że kierujący scanią nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Podczas hamowania, naczepa ciężarówki wjechała na lewy pas jezdni uderzając w prawidłowo poruszający się ciągnik siodłowy. Uderzone volvo zjechało do przydrożnego rowu uszkadzając ogrodzenie prywatnej posesji. Podczas tego zdarzenia ucierpiał 30-latek kierujący volvo. Na miejscu została mu udzielona pomoc medyczna.

54-latek kierujący scanią nie odniósł obrażeń. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym mężczyzna został ukarany mandatem.

źródło: KPP Brzozów

Komentarzy: 9 do “Zderzenie dwóch ciężarówek. Kierowca volvo z obrażeniami (ZDJĘCIA)”

 1. Jerzy pisze:

  Super droga wojewódzka ,ani poboczy ani pasów rozdzielających ,jak tu jechać podczas mgły – nawet rowu odwadniającego od strony górki ,jak tu chodzić piechotą ,jechać wózkiem z dzieckiem czy choćby rowerem a tyle tam było wypadków śmiertelnych !

 2. Jola pisze:

  po co te komentarze, przecież drogi projektują ci którzy nie mają nawet karty rowerowej nie wspominając o prawie do kierowania „czymkolwiek”

 3. Mariusz pisze:

  Może wreszcie ktoś się zajmie tym burdelem. Tranzytowa droga a w takich miejscach z żadnej strony nie ma chodnika. Żenada

 4. Anonim pisze:

  W okolicznych miejscowosciach na drogach powiatowych sytuacja tez lepiej nie wyglada.

 5. Piotr pisze:

  prędkość , robi swoje , szkoda że kierowca poważny wiekowo człowiek

 6. hedon pisze:

  Te wertepy na szerokość 5 metrów to droga wojewódzka? Super…

 7. TIRY NA TORY pisze:

  TYLKO PRZYWROCENIE TRANSPORTU KOLEJOWEGO I TOWARY NA KOLEJ!!!!!

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.