AKTUALIZACJA: Zderzenie osobówki z ciężarówką. Zablokowana DK28 w Klimkówce w obu kierunkach, tworzą się olbrzymie korki (ZDJĘCIA)

KLIMKÓWKA / PODKARPACIE. Przed godziną 11. w Klimkówce doszło do zderzenia drogowego samochodu osobowego z ciężarowym. Dwie osoby trafiły do szpitala. Są utrudnienia.

Jak informuje Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji, na DK28 doszło do zderzenia ciężarowego MAN-a z osobową dacią. Dwie osoby z osobówki zostały przetransportowane do krośnieńskiego szpitala.

W tym miejscu droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy w okolicach Miejsca Piastowego i Rymanowa. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze około godzinę.

 

|

Komentarzy: 18 do “AKTUALIZACJA: Zderzenie osobówki z ciężarówką. Zablokowana DK28 w Klimkówce w obu kierunkach, tworzą się olbrzymie korki (ZDJĘCIA)”

 1. Czyżby zima tam trwała pisze:

  Klimkówka, Pisarowce .Kierowcy zaorają DK 28 a Wałem pojedzie policja.

  • marian pisze:

   przy okazji proponuje zważyć auto z drzewem:)

   • szczegułowy pisze:

    po pierwsze DRZEWA rosną , na aucie jest załadowane DREWNO.Po drugie każdy gatunek drewna ma przypisany ciężar z aprobatom ministra transportu,tak więc warzenie jest niepotrzebne ,wystarczy sprawdzic kwity wywozowe tam jest zarówno masa w M3 jak i w KG.Po trzecie większośc aut jest zabezpieczone przed przeładowaniem,przekroczenie ciężaru ładunku o jeden kg uniemożliwi ruszenie z miejsca. Pozdrawiam

   • Zyś pisze:

    „Szczegółowy”
    Może do swoich „mądrości” douczysz się pisania po polsku. Nie pouczaj nikogo takimi „bykami” bo się tylko ośmieszasz. Jak już coś chcesz napisać to napisz w brudnopisie i oddaj do poprawy swojemu nauczycielowi od „polaka”!

   • ZnaFca pisze:

    Zyś ty purysto zapyziały, to nie jest epopeja narodowa, żeby wysławiać się jak Mickiewicz. szczegułowy chyba wie co mówi, bo sprawdziłem i rację ma. A ty Zyś pouczaj swoje bachory, żeby takich babolów nie robiły.

 2. Tiruffka pisze:

  Tory na TIRy!!!

 3. Anonim pisze:

  Dajcie namiary na ta Insignie!!!

 4. i pisze:

  po h.j ta policja stoi na środku jak widły w gnoju dwa pasy wolne można wahadłowo śmiało ruch puścić

 5. Jon pisze:

  Tylko PIS!!!

 6. @anonim pisze:

  sprzedana!
  a to jest astra :)

 7. Kk pisze:

  Jak tam wygląda sytuacja kubusiow w Sanoku nie widać…

 8. Anon pisze:

  Wózek na dłużyce do ruchu nie dopuszczony . Kolejny wypadek z takim pojazdem.

 9. marian pisze:

  Potrzebuje felgi tylnie i opony zimowe z tej dacii . Ktoś cos ???

 10. piotrek pisze:

  Szcegułowy Ty tumanie do spodu !!!! auta zabezpieczone przed przeładowaniem o 1 kg. Dobre !!!! walnij się w ten pusty łep

 11. pozerppp pisze:

  Należy zakazać wycinania i wywozu wszelkiego drzewa z lasu. To jest niszczenie polskich krajobrazów i zwykłe złodziejstwo. Nie ma taryfy ulgowej da jakichkolwiek kwitów wywozowych.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.