Zderzenie pojazdów w Średniej Wsi. Dwie osoby ranne

29-08-2017

31-letnia kobieta i 72-letni mężczyzna z obrażeniami trafili do leskiego szpitala po tym, jak ich pojazdy zderzyły się ze sobą na drodze w Średniej Wsi. Według wstępnych ustaleń wypadek spowodowała kierująca oplem astrą, która nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu przy włączaniu się do ruchu i doprowadziła do zderzenia z nissanem almerą, kierowanym przez 72-latka.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 20.40, w Średniej Wsi. Policjanci pracujący na miejscu wypadku ustalili, że kierująca oplem astrą, 32-latka wyjeżdżając z posesji nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu nissanem almerą. Jak oświadczyła policjantom, kierująca oplem, gdy wyjechała z posesji na jezdnię zgasł jej samochód. Wtedy w unieruchomiony pojazd mimo prób hamowania wjechał jadący nissanem 72-latek.

Kierujący pojazdami w chwili zdarzenia byli trzeźwi, zostali przewiezieni do szpitala.

Policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie tego wypadku.

303-138902

KPP Lesko

Komentarzy: 15 do “Zderzenie pojazdów w Średniej Wsi. Dwie osoby ranne”

 1. Lop pisze:

  Baba i jeszcze RBR.Nieszczescie gwarantowane

 2. picza pisze:

  RLS bardziej…

 3. x...s pisze:

  To musiał być niezły „dzwon”, że się kobita o rok postarzała po tym wypadku.
  Ale najważniejsze, że żyją.

 4. Dane to kto spisywał ? pisze:

  Policja przeważnie dokłada robiąc jak największe wrażenie np.podniósł rękę to napiszą ,że chciał zabić , tutaj być może dołożyli jej lat życia.Jak panna to już obawy kto by ją chciał w dodatku z rozbitym samochodem.

 5. rencista pisze:

  Na tamtym odcinku, kierowcy jeżdzą jak wariaci, nie ma tam chodnika a mieszkańcy chodzą po rowach żeby ktoś ich nie rozjechał. Mówiłem to kilka razy dzielnicowemu i nic. Kto zrobi z tym porządek? Policja śpi.

  • mama pisze:

   Kto się tym zajmie, na tej drodze nie ma chodnika a moje dzieci chodzą codzienie tą drogą do szkoły, od strony Berezki kierowcy pędzą z góry na złamanie karku, policja nie reaguje w ogóle tu nie przyjeżdzają, za to w lesku koło biedronki są zawsze. Wypadek był ciekawe czy ktoś uzna że warto się tym zająć i uchronić nasze dzieci przed tragedią

  • piechur pisze:

   Policja ma nie spać, tylko chodnik budować! Samorządowcy w Lesku mogą spać nadal.

   • mama pisze:

    Oczywiście że nie chodzi o to żeby policja robiła coś ponad swoje siły i możliwości, ale żeby tylko robiła to co dniej należy. Na spotkaniach z dziećmi w szkole policja cały czas mowi że mają uważać na drodze, ale jak kierowcy pędzą w teranie zabudowanym to co. Kto ma to sprawdzać?

   • EX pisze:

    …u nas już tak jest, że państwo zamiast edukować nastawiło się na opresję i zyski z mandatów. Bo to łatwiejsze, myśleć nie trzeba.
    Dlaczego w szkole nie ma nauczania o bezpieczeństwie w ruchu drogowym? W podstawówce zakończone egzaminem na kartę rowerową, natomiast po liceum egzaminem na prawo jazdy?
    Dlaczego, w związku z tzw. reformą edukacji, nie wprowadzono np. zajęć z pierwszej pomocy uczestnikom wypadków drogowych?
    Nie wydaje mi się aby to było takie kosztowne jak leczenie i rehabilitacja ludzi po wypadkach.
    Zresztą, czego ja wymagam. Za kilka dni rok szkolny, a „nauczyciele jeszcze nie zamówili książek” ;-)
    Brawo MEN !!!!

 6. mandaty sie liczą pisze:

  oni to teraz są zajęci bo koło biedronki łapią i mandaty za żarówke albo za gaśnice dają, kto by tam miał czas sprawdzać czy twoje dzieci są bezpieczne.

 7. miejscowy pisze:

  Nie wiem kto tam dowodzi na tym komisariacie Leskim i chyba wole nie wiedzieć ale to jakiś bałagan co się dzieje przez Lesko nie można przejechać samochodem żeby człowieka ze dwa razy na dzień nie zatrzymali i się nie czepiali a na wioskach nie ma nikogo. Bałagan jakiego jeszcze nie było. Kiedy policja zajmie się wioskami, jak ich jest tyle w lesku i nie mają co robić to zapraszamy na wioski, tu jest dla was robota i nie trzeba czepiać się ludzi co na bazar przyjechali

 8. hedon pisze:

  Kobiety na tory!!!

 9. anonim pisze:

  a policja do roboty, bo was nie widać

 10. internauta pisze:

  Jak już mowa o Leskiej Policji to przeglądając dziś internet natrafiłem na ciekawy komentarz jednego z internautów na „NOWINY 24″

  cyt:

  Przeglądałem stronę Internetową komendy policji w Lesku. Stwierdziłem, że tamta policja bawi się w przedszkole. Oto czym się zajmuje: 1. przypominamy o konkursie filmowy przewodnik, 2. bezpieczny weekend, 3. wyścig kolarski, 4. komiks dla dzieci tajemniczy dom, 5. karpacki jarmark, 6. uroczystość w Cisnej, 7. życzenia komendanta głównego, 8. święto policji, 9. kręci mnie bezpieczeństwo, 10. z wizytą u kolonistów, 11. jak śpiewać hymn Polski-poradnik i wiele innych „sukcesów” tego rodzaju!!! Czy nie taniej byłoby zatrudnić tam przedszkolanki? Dlaczego brak jest informacji o sukcesach w postaci: złapano sprawcę kradzieży, odzyskano rzeczy które skradziono w czasie włamania, zatrzymano narkotyki, ustalono kto zniszczył kosze i ławkę w mieście? PO co taka policja, która zajmuje się wszystkim, oprócz łapania złodziei. No chyba że w Lesku przestępstw nie ma. To po co tam potrzebna policja? Może wystarczy komisariat?

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.