BIESZCZADY: Bezpieczne Święta oraz Sylwester

02-01-2018

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Święta Bożego Narodzenia i powitanie Nowego Roku przebiegły na terenie powiatu bieszczadzkiego spokojnie i bezpiecznie. Policjanci przez święta i Sylwester prowadzili wzmożone działania celem zapewnienia bezpieczeństwa.

Szczególne podziękowania należą się naszym mieszkańcom za potraktowanie poważnie licznych apeli i odpowiedzialne zachowanie, dzięki czemu tegorocznego Sylwestra oraz Święta Bożego Narodzenia możemy uznać za bezpieczne. Nie inaczej było także na naszych drogach. Tu również nie odnotowano poważniejszych zdarzeń, co najważniejsze nikt nie zginął.

303-149773

KPP Ustrzyki Dolne

Jeden komentarz do “BIESZCZADY: Bezpieczne Święta oraz Sylwester”

  1. Marins pisze:

    haha fest prowadzili :) wypilem sobie i zachcialo mi sie na impreze gdzies jechac jak nigdy :) po jakis czasie czulem sie dobrze podjechalem pod komende dla swietego spokoju sie sprawdzic i swiecilo na czerwono a po chwili zielone czyli jaki moral z tego pij tyle ile zdolasz spalic :) do 3 h i jedziesz wiem nie ma sie czym chwalic ale poadje przyklad… Fajny byl motyw ze ja na komendzie nie jedyny bylem za dmuchaniem balona fajnie to wyglada :) I nie tak spokojnie było na 29 listopana na przejsciu na pieszych pieczy zostal potracony :) ale to jest nic w porównaniu z Trńczą tam chyba wygrała glupota i szpan Przykra sprawa za 1 razem 5 osób… Przykre Pozdrawiam

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.