Trzy karne w meczu Ekoballu Stali. Niewykorzystana „jedenastka” w 94. minucie i porażka 0:1 (SKRÓT VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. W dosyć pechowych okolicznościach porażki doznali piłkarze Ekoballu Stali Sanok, którzy w ramach 28. kolejki IV ligi podkarpackiej rywalizowali na wyjeździe z Błękitnymi Ropczyce. Sanoczanie prowadzili grę, stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola, ale żadnej nie wykorzystali. W samej końcówce, a dokładnie w 94. minucie gdy wydawało się, że nic nie odbierze zwycięstwa Błękitnym, los uśmiechnął się do gości, sędzia wskazał na „wapno”, ale karnego nie wykorzystał Konrad Kaczmarski.

Błękitni Ropczyce – Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 1:0 (0:0)

1:0 Krzysztof Orzech – 58′

Ekoball Stal: Krzanowski, Ząbkiewicz, Śmietana, Florek, Kaczmarski, Jaklik, Hydzik, Pielech (Słysz 75′), Adamiak, Sieradzki, Femin (Kuzio 59′). Trener: Ząbkiewicz.

1źródło: Ekoball