Udane występy sanoczan podczas VII Biegu Skawińskiego (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Reprezentanci MKSu Sanok wzięli udział w VII Biegu Skawińskim. Rywalizację rozpoczęli od wyścigu wrotkarskiego indywidualnie na czas. W najmłodszej kategorii wygrała Bianka Bluj przed Laurą Bluj i Leną Tokarska. Wśród chłopców w tej samej kategorii 2. miejsce zajął Bartosz Łożański tuż za nim uplasował się Michał Niemczyk. W kategorii 2010-2009 w swoim debiucie zwyciężyła Emilia Grega przed Maria Piecuch, która pokazała charakter sportowca po pechowym upadku przed samym startem. W swoje kategorii wiekowej Julita Krawiec zwyciężyła, na drugim stopniu podium stanęła Mają Pytlowany. Bezkonkurencyjny w tej samej kategorii był Jakub Ratajewski.

PATRONEM MEDIALNYM MKSu SANOK JEST PORTAL ESANOK.PL

esanok1

Zawodnicy startowali również w mocno obsadzonych biegach przełajowych, w których mieliśmy dwa sukcesy. W swoich kategoriach Julita Krawiec i Natalia Łożańska zajęły bardzo wysokie 2. miejsca.

Klub MKS Sanok również reprezentowali Iga Pytlowany, Oliwia Ratajewska, Aleksandra Górecka, Julia Kogut, Paula Doskowska i Magdalena Pawlikowska zdobywając wysokie lokaty. W biegu głównym na rolkach zawodnicy mieli do pokonania trasę 9 km. Najstarsza nasza zawodniczka Aleksandra Lenart zajęła wysoką 8. lokatę w swojej kategorii wiekowej. W tym samym biegu brały udział mamy naszych zawodników, które bardzo dzielnie się spisały – Monika Lenart, Joanna Pawlikowska, Aleksandra Zoszak-Piecuch oraz Joanna Doskowska.

źródło: materiały nadesłane