Ekoball Stal Sanok na fali! Wygrywamy czwarty mecz z rzędu

SANOK / PODKARPACIE. Podopieczni Piotra Kota nie zwalniają tempa w końcówce rundy jesiennej IV ligi podkarpackiej. Ekoball Stal Sanok odnotowała właśnie czwarte zwycięstwo z rzędu, które pozwoliło uzyskać kolejny awans w tabeli. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył młodziutki Krystian Kalemba w 68. minucie wyjazdowego spotkania z Orłem Przeworsk.

Orzeł Przeworsk – Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 0:1 (0:0)

Pierwsza odsłona

W 82. minucie meczu, po faulu na Kalembie sanoczanie mieli okazję do podwyższenia rezultatu po strzale z 11 metrów. Niestety po raz pierwszy w sezonie pomylił się Kamil Jakubowski. Ostatecznie nie miało to jednak wpływu na końcowy wynik.

Cztery kolejne wygrane dały sanoczanom awans w tabeli. Aktualnie, na jedną kolejkę przed zakończeniem zmagań w 2020 roku, Ekoball Stal zajmuje 11. miejsce z dorobkiem 30 punktów za 8 zwycięstw i 6 remisów.

Ostatni mecz tego roku zostanie rozegrany na Wierchach, a przeciwnikiem będzie Korona Rzeszów. Pierwszy gwizdek w środę 11 listopada o godzinie 13:00.

źródło: Red., Ekoball Sanok / Fb