Google
 

PWSZ: Regaty na „Solińskie Żywioły i Pasje”

SOLINA / PODKARPACIE. W ostatni weekend maja nad Jeziorem Solińskim odbyły się kolejne już regaty o Puchar Rektora PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku w ramach cyklicznej imprezy „Solińskie Żywioły i Pasje”.

reklama

Zacięty mecz w Strachocinie. Górnik pokonuje LKS Zarszyn (FILM) (4)

W meczu 27 kolejki krosnieńskiej okręgówki Górnik Strachocina podejmował na własnym boisku LKS Zarszyn. Gospodarze wygrali to spotkanie 2:1. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

10 – 12 CZERWCA. VI Bieszczadzki Puchar Głowatki. Zapisy już tylko do 6 czerwca!

VI Bieszczadzki Puchar Głowatki pod patronatem portalu esanok.pl. Sprawdź program imprezy i zgłoś swój udział.

reklama

Dogtrekking, czyli jak łączyć przyjemne z pożytecznym (FILM) (1)

SANOK / PODKARPACIE. W Sanoku odbyły się Mistrzostwa Polski w Dogtrekkingu (28 bm.). Do naszego miasta przybyło kilkuset uczestników, którzy wraz ze swoimi psami rywalizowali na trzech trasach wiodących przez Góry Słonne.

Niefortunne piąstkowanie w doliczonym czasie gry. Czerteż z kompletem punktów (FILM) (1)

W krośnieńskiej klasie C, grupie 1. doszło do pojedynku pomiędzy Czerteżem a Osławą Zagórz (29 bm.). Było to spotkanie 19. kolejki. Mecz okazał się zwycięski dla gospodarzym, którzy wygrali 2:1. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

SANOK: Przedszkolaki w rytmie tańca (1)

SANOK / PODKARPACIE. W Centrum Sportowo-Dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku zorganizowano wyjątkowe wydarzenie. Ponownie po wielu latach w Sanoku został zorganizowany Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych Ziemi Sanockiej.

12 latek poparzył się konstruując kuchenkę (1)

12 latek z gminy Cisna, według instrukcji znalezionej w Internecie, chciał skonstruować domowej roboty „kuchenkę”. Niestety doświadczenie zakończyło się pożarem. Poparzony chłopiec trafił do szpitala.

KONIEC ZGRUPOWANIA W ARŁAMOWIE: Koncentracja, wyciszenie, spokój i… zaczytany „Lewy” (FILM) (12)

Zgrupowanie w Arłamowie dobiegło końca. Ostatni dzień w Bieszczadach upłynął w atmosferze spokoju. Bieszczadzki hotel sprawiał wrażenie miejsca owianego tajemnicą…

HOKEJ: Wiadomo, że nic nie wiadomo… Toksyczna cisza wokół seniorów STSu (73)

SANOK / PODKARPACIE. Brak informacji dotyczących seniorów STSu coraz mocniej zatruwa sanockie środowisko hokejowe. Plotka goni plotkę, szerzą się domysły i spekulacje. W tym marazmie jedno wydaje się być jednak pewne. Sposób budowy drużyny jak lustrzane odbicie przypomina scenariusz powielany w ostatnim sezonie. Scenariusz, do którego mieliśmy już nie wracać.

Czy Twoje dzieci jadą na wycieczkę szkolną sprawnym autobusem? (3)

Przedwakacyjny okres i panująca aura sprzyjają organizowaniu szkolnych wycieczek. Aby zadbać o bezpieczeństwo podróżujących policjanci kontrolują autobusy, którymi mają zamiar poruszać się wycieczkowicze. Sprawdzają również stan trzeźwości kierujących.

PIŁKA NOŻNA: Ekoball Stal Sanok – Płomień Zmiennica 2:2. Rewelacja rundy wiosennej wciąż niepokonana (FILM, SKRÓT) (20)

SANOK / PODKARPACIE. Do 13 przedłużyli serię meczów bez porażki piłkarze Płomienia Zmiennica, którzy w niedzielę gościli na Wierchach, czyli boisku lidera. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Dzięki punktowi dopisanemu do tabeli, drużyna Ekoball Stali Sanok zapewniła sobie zwycięstwo w rozgrywkach. Zapraszamy do obejrzenia relacji video.

JUTRO SESJA RADY MIASTA: O planach modernizacji SPGK oraz sprzedaży działki 2,6 hektara na Olchowcach (26)

SANOK / PODKARPACIE. 20. Sesja Rady Miasta Sanoka VII kadencji, odbędzie się w 31 maja 2016r. (wtorek) o godz. 9.00 w sali herbowej  Urzędu Miasta. Publikujemy porządek obrad.

GMINA BESKO: Gabinet stomatologiczny przy Zespole Szkół w Besku. Młodzież skorzysta z niego przez najbliższe 10 lat (4)

BESKO / PODKARPACIE. Finalizowane są prace przy uruchomieniu gabinetu stomatologicznego przy Zespole Szkół w Besku. Placówka będzie jedną z niewielu w regionie, w których młodzież skorzysta z usług dentystycznych.

Sportowa sobota przez duże „S”. Było z werwą i z humorem (FILM) (20)

SANOK / PODKARPACIE. Miniona sobota w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sanoku upłynęła na sportowo. Na sportowo przez duże „S”. W Arenie rozgrywano turniej w futsalu. Na torze lodowym odbywały się zawody wrotkarskie.

PWSZ Sanok: Wybrano nowe uczelniane władze

SANOK / PODKARPACIE. Po wyborze doc. dr Elżbiety Cipory na kolejną kadencję na stanowisku rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku, przyszedł również czas na wybory prorektorów.

PIŁKA NOŻNA: LKS Tarnawa z awansem do klasy A. Szampany wystrzeliły na boisku (FILM) (15)

W meczu 23. kolejki klasy B Remix Niebieszczany podejmował na własnym boisku LKS Tarnawę. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze spotkania, jednak LKS wyrównał tuż po rozpoczęciu drugiej połówki. Mecz zakończył się remisem 1:1, dzięki czemu Tarnawa mogła świętować awans do klasy A.

Sukcesy sportowców PWSZ Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Od czasu powstania Centrum Sportowo-Dydaktycznego studenci i pracownicy PWSZ w Sanoku mogą w pełni rozwijać swoje sportowe talenty.

24 sadzonki i kradzież prądu

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Nielegalną uprawę roślin konopi indyjskich ujawnili ustrzyccy policjanci w jednym z domów w gminie Czarna. Uprawa należała do 25 latka. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Na skalnym brzegu Sanu. Międzybrodzka strefa ciszy (12)

MIĘDZYBRODZIE / PODKARPACIE. Niepowtarzalny krajobraz cieśniny międzybrodzkiej, zwłaszcza skalisty brzeg Sanu, w cieniu historycznej Fajki, z zabytkową cerkiewką i cmentarzem nastrajał wielu tu przybywających nie tylko do modlitwy czy medytacji, ale również obdarzał „weną poetycką”.

GMINA SANOK: Jakub z Prusieka w finale konkursu na najpiękniejszy List do Ziemi (1)

PRUSIEK / PODKARPACIE. Kuba ze Szkoły Podstawowej z Prusieka znalazł się w etapie finałowym konkursu na najpiękniejszy List do Ziemi.

SZPITAL SANOK: Pierwszy etap prac na oddziale zakaźnym zakończony (ZDJĘCIA) (3)

SANOK / PODKARPACIE. Zakończył się pierwszy etap remontu Oddziału Zakaźnego. W toku prac odnowiono izolatki nr 1-3, salę chorych nr 4, cztery łazienki, składzik porządkowy, dyżurkę pielęgniarską i część korytarza.

„Magia Teatru” po angielsku w Klubie Górnika

SANOK / PODKARPACIE. W Klubie Górnika zorganizowano II Międzyszkolny Przegląd Teatrzyków w Języku Angielskim pod nazwą „Magia Teatru”.

Nowy-stary prezes Dawid Chwałka dla PZHL.tv: najważniejsza jest młodzież (WIDEO) (5)

– Byłem naprawdę zaskoczony. Nie spodziewałem się aż takiego poparcia – mówi Dawid Chwałka, nowy-stary prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.

GMINA SANOK: XXXII KROPA jest nasza (1)

GMINA SANOK / PODKARPACIE. W Korczynie zorganizowano Przegląd Pieśni i Muzyki Ludowej KROPA 2016. Gminę Sanok reprezentowało kilka zespołów oraz soliści. Impreza zdecydowanie okazała się sukcesem dla naszych artystów.

KONTROWERSJE: Europa kościołów czy domów publicznych? (35)

Czy można ocalić Europę? W programie Rozmowy Niedokończone zastanawia się ks. prof. dr hab. Dariusz Oko

SZPITAL SANOK: Sanocka porodówka znów zamknięta (64)

SANOK / PODKARPACIE. Na stronie internetowej sanockiego szpitala ukazał się dziś komunikat o ponownym zawieszeniu działalności oddziałów: ginekologiczno-położniczego oraz noworodkowego.

DAMIAN BISKUP: „Coraz bardziej niepokoi mnie sytuacja sanockiego hokeja” (154)

Sezon hokejowy coraz bliżej, a wciąż brak jest informacji ze strony sanockiego klubu hokejowego w sprawie najbliższych planów. Jeden z kibiców, Damian Biskup,zamieścił na swoim profilu Facebooku wpis, który zdaniem redakcji, zasługuje na zaprezentowanie na łamach esanok.pl. Ze swojej strony pragniemy zapewnić że już niebawem zajmiemy się sprawą przyszłości sanockiego hokeja.

Kadra w komplecie. Robert Lewandowski: Tylko dziecka proszę nie rzucać! (FILM) (16)

ARŁAMÓW. Robert Lewandowski na balkonie, Sławomir Peszko w… hotelowej restauracji. A jak wolny czas spędzał dzisiaj Piotr Zieliński? Zapraszamy do obejrzenia relacji z czwartego dnia zgrupowania polskiej kadry w bieszczadzkim Arłamowie.

Efektowny mural prawie gotowy. Dzisiaj ostatni dzień prac (ZDJĘCIA) (23)

SANOK / PODKARPACIE. Piątek jest ostatnim dniem prac przy muralu powstającym na murze oporowym pod skarpą staromiejską. Dzisiaj artyści wykonujący to efektowne dzieło, umieszczą na ścianie podpisy pod fotografiami, które przedstawiają najważniejsze i najciekawsze zdaniem autorów symbole Sanoka.

SANOK: Są barierki, jest zdecydowanie bezpieczniej (ZDJĘCIA) (20)

SANOK / PODKARPACIE. Na ulicy Sadowej w Sanoku, tuż przy przejściu dla pieszych łączącym ścieżki do dwóch pobliskich szkół zainstalowano barierki uniemożliwiające parkowanie pojazdów. Ten prosty zabieg znacząco wpływa na poprawę bezpieczeństwa pieszych, głównie dzieci, które codziennie maszerują tamtędy na lekcje.

Archiwum: Zobacz więcej artykułów