Google
 

„Polski książę” zagra w Sanoku

To z pewnością hit transferowy tego sezonu! Zenon Konopka podpisał kontrakt z Ciarko PBS Bank KH Sanok.

REKLAMA SANOK

HOKEJ: Rzuty karne w Arenie. Mecz na szczycie dla Jastrzębia (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W meczu na szczycie PLH drużyna Ciarko PBS Bank KH sanok uległa po rzutach karnych JKH GKS Jastrzębie 4:5. Decydujący rzut karny dla gości zdobył Petr Polodna. Więcej niebawem w materiale wideo!

TRANSMISJA NA ŻYWO: Beniaminek i czerwona latarnia tabeli przywita lidera. Olkusz – Sanok na żywo w Esanok.pl

SANOK / PODKARPACIE. To już 16. seria gier drugoligowych siatkarzy. Drużyna TSV, która przed tygodnie zapewniła sobie 1. miejsce przed fazą play-off zagra na wyjeździe z zamykającym tabelę zespołem Kłosa Olkusz. Na bezpośrednią transmisję z tego spotkania zaprasza Esanok.pl.

Gazetki Promocyjne Sanok

DZISIAJ: Ruch Narodowy Sanok zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców powiatu sanockiego na spotkanie otwarte

Ruch Narodowy Sanok zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców powiatu sanockiego na spotkanie otwarte Ruchu Narodowego, które odbędzie się dnia 30 stycznia (Piątek) o godz. 19.00 w Klubie „Górnika w Sanoku przy ul. Grzegorza 2

KOMUNIKAT SPGK: Przerwy w dostawie wody i wahania jej ciśnienia

SANOCKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ Spółka z o.o. – Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w związku z planowanym w dniu 04.02.2015r. (środa) w godzinach 7:00-17:00

Jednogłośnie przyjęty budżet w Gminie Sanok

GMINA SANOK:  W dniu 29 stycznia 2015 r. o godz. 15.30 odbyła się sesja budżetowa, podczas której Radni Gminy Sanok jednogłośnie zatwierdzili budżet na 2015 rok.

Zamiast soczku – papieroski (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Były już papierosy w torcie, w lodówkach… a tym razem funkcjonariusze z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili papierosy z przemytu ukryte w kartonach po sokach owocowych.

Już jutro rusza jubileuszowe Międzynarodowe Forum Pianistyczne. Zobacz spot (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Już jutro (31 stycznia) startuje 10. Międzynarodowe Forum Pianistyczne – Bieszczady bez granic. podczas licznych koncertów i spotkań usłyszymy m.in. Grzegorza Turnaua, zespół AudioFeels czy Jazz Trio. Dziś prezentujemy Państwu spot reklamowy jubileuszowego forum.

Nietrzeźwi kuracjusze pobili się w sanatorium

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. W nocy, policjanci reagując na prośbę pracowników jednego z sanatoriów, udali się do Polańczyka, aby przywrócić spokój zakłócony przez gości ośrodka. W wyniku bójki między kuracjuszami, jeden z jej uczestników trafił do szpitala.

Człowiek – najlepsza inwestycja

W okresie od czerwca 2013 r. do lutego 2015 r. realizowany jest projekt „Kierunek – praca”, którego odbiorcami są osoby niepracujące, również zarejestrowane w Powiatowych Urzędach Pracy, zamieszkałe w powiatach: brzozowskim, strzyżowskim, bieszczadzkim i leskim.

2 lutego początek ferii na Podkarpaciu. Co zrobić aby były bezpieczne?

2 lutego na Podkarpaciu rozpoczną się ferie zimowe. Jak co roku, nad bezpieczeństwem najmłodszych wypoczywających na terenie powiatu sanockiego czuwają policjanci. Policyjna akcja „Bezpieczne ferie 2015″ rozpocznie się 30 stycznia, a zakończy 15 lutego br.

Wśród bezdomnych są także dzieci

Z danych przekazanych przez samorządy wynika, że na Podkarpaciu przebywa 1131 osób bezdomnych: 1003 mężczyzn, 115 kobiet i 13 dzieci. W nocy z 21 na 22 stycznia przeprowadzono drugą edycję ogólnopolskiego badania liczby osób bezdomnych.

DZISIAJ: Siatkarki Sanoczanki w akcji

SANOK / PODKARPACIE. Zarząd Towarzystwa Sportowego „Sanoczanka” w Sanoku zaprasza na mecz piłki siatkowej o mistrzostwo III ligi seniorek pomiędzy PBS Bank Sanoczanka a SST Lubczą Racławówka. Szczegóły na plakacie.

Sukces zawodniczki AZS PWSZ Sanok

Świetny wynik zawodniczki klubu sportowego AZS PWSZ Sanok podczas Zimowego Maratonu Bieszczadzkiego. Iwona Turosz (studentka ratownictwa medycznego PWSZ w Sanoku) zajęła 6 miejsce w ogólnym zestawieniu wyników kategorii kobiet

Hogg wzmocni siłę rażenia Ciarko PBS Bank KH Sanok. Przed nami transfer dużego kalibru?

28-letni napastnik Kris Hogg podpisał kontrakt z Ciarko PBS Bank KH Sanok. Kanadyjczyk ma wzmocnić rywalizację wśród obcokrajowców. Obecny sezon rozpoczął w holenderskim Tilburg Trappers, ale w styczniu wrócił do East Coast Hockey League.

JUTRO: Turniej noworoczny oficjalnie zainauguruje działalność Akademii Piłkarskiej w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. W sobotę 31 stycznia o godzinie 9.00 podopieczni Akademii Piłkarskiej wystąpią w pierwszym w życiu turnieju. Akademia organizuje I Turniej Noworoczny dla dzieci. W tym roku wystąpią dzieci urodzone w 2007 roku.

Ferie w Puchatku

SANOK / PODKARPACIE.  Osiedlowy Dom Kultury Puchatek zaprasza na FERIE – dla dzieci ZIMOWE INSPIRACJE, malowanie, śpiewanie, zabawa i…

BYSTRZAK zaprasza na twórcze Ferie w mieście „Tropiciele Przygód”

Bystrzak  Akademia Twórczego Rozwoju już po raz drugi organizuje Półkolonie w mieście. Tym razem wraz z tropicielami przygód odwiedzimy m.in. Hiszpanię, gdzie weźmiemy udział w corridzie, Niderlandy i przeniesiemy się do świata baśni Andersena, Włochy, gdzie czeka na nas sycylijska mafia, Argentynę, gdzie spotkamy się z lodowcami, Amazońską Dżunglę oraz stworzymy własne Chilijskie wulkany.

SANOK: Konferencja prasowa w mieście. O problemach i planach na przyszłość (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Zgodnie z zapowiedziami włodarze Sanoka regularnie spotykają się z dziennikarzami aby porozmawiać o bieżących sprawach miasta a także planach na przyszłość. Podczas ostatniej konferencji prasowej mówiono m.in. o udziałach Sanoka w spółce zarządzającą Galerią Sanok, modernizacji basenów

Miasto nowej ery – opinia posła Bogdana Rzońcy

Trwają prace nad założeniami do Krajowej Polityki Miejskiej, właśnie w tym celu wyjeżdżam do Łodzi, gdzie w dniach (28-29 stycznia 2015) odbędzie się posiedzenie Podkomisji Stałej ds. Rozwoju I Rewitalizacji Miast (działającej w ramach Komisji Infrastruktury).

ALICJA WOSIK: W minionej kadencji panowała polityka „Po nas choćby potop” (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. - Po nas choćby potop - tak Alicja Wosik, członek Zarządu Rady Powiatu w Sanoku oceniła działania poprzedniej władzy, zarówno tej powiatowej jak i miejskiej, zabierając głos podczas debaty nad budżetem powiatu na 2015 rok.

KOLEJ: Czy „janosikowe” jest przyczyną zlikwidowania przewozów kolejowych na trasie Zagórz – Jasło? (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Cały czas głośno o zlikwidowanych na początku 2015 roku kolejowych połączeniach regionalnych, między innymi na trasie Zagórz – Jasło. Wśród argumentów władz województwa odpowiedzialnych za funkcjonowanie kolei, dominuje ten dotyczący zmniejszenia „janosikowego”. Wspólnie z portalem KochamKolej.pl przedstawiamy opinie w tej sprawie: posłanki Krystyna Skowrońska, senatora Andrzej Matusiewicz, marszałka Władysław Ortyl oraz radnej Teresa Kubas-Hul.

18-latek dachował peugeotem w Humniskach (ZDJĘCIA)

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Humniskach. Kierujący peugeotem, 18-letni mieszkaniec Brzozowa na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego dachowania. W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznała pasażerka pojazdu.

Wandal wyładował się na włączniku, paraliżując ruch na największym skrzyżowaniu w mieście. Interwencja Esanok.pl i błyskawiczna naprawa

SANOK / PODKARPACIE. Przez cztery dni sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza z Królowej Bony i Staszica nie działała. Wszystko dlatego, że jeden z włączników sygnalizacji dla pieszych, został uszkodzony przez wandala.

Pijacki rajd w samo południe. Blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie 39-latka

BIESZCZADY. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 39-letniego kierowcę, który wczoraj w południe pijany jeździł po okolicach rodzinnej wioski, stwarzając zagrożenie dla siebie i innych. Podczas pijackiego rajdu uszkodził samochód innego kierowcy oraz swój własny. W chwili zatrzymania miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie.

AKTUALIZACJA: Potrącenie pieszego na ulicy Kruczej w Zagórzu (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do jakiego doszło na ul. Kruczej w Zagórzu. Pieszy został potrącony przez samochód osobowy. Kierujący był trzeźwy.

2 mln zł wzięte z kosmosu? Miasto może zwróci, a może otrzyma pieniądze za laptopy (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Głównym tematem poruszonym podczas ostatniej konferencji prasowej w Urzędzie Miasta (28 bm.), był ten dotyczący realizowanego przez miasto projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie miasta Sanoka”. Na początku roku pojawiły się informacje, że miasto będzie musiało zwrócić blisko 2 mln zł.

Poszukiwany listem gończym zatrzymany przez sanockich policjantów

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem. W tracie czynności okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym. Ponadto nie miał uprawnień do kierowania pojazdem.

Zmiana godziny rozpoczęcia meczu z Jastrzębiem. Pierwsze wznowienie o 18:30

SANOK / PODKARPACIE. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez klub Ciarko PBS Bank KH Sanok, piątkowy (30.01) mecz z JKH GKS-em Jastrzębie rozpocznie się o 18:30, a nie o 18:00 jak planowano wcześniej. Zmiana podyktowana jest półfinałem mistrzostw świata piłkarzy ręcznych, który zostanie rozegrany tego samego dnia o 16:30.

Zarzuty, błyskawiczne riposty i walka na argumenty podczas dyskusji radnych na temat budżetu Sanoka (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Rada Miasta Sanoka uchwaliła budżet na 2015 rok. Wśród opinii na temat najważniejszego dokumentu dla miasta wygłaszanych przez radnych oraz członków zarządu dominuje teza, że jest to trudny plan finansowy. Głosowanie nad projektem budżetu poprzedziła burzliwa dyskusja. Nie zabrakło emocjonalnych wystąpień, błyskawicznych ripost i walki na argumenty.