Google
 

UWAGA: Wypadek w Zabłotcach z udziałem ciężarówki, osobówki i dwóch motocykli (ZDJĘCIA)

ZABŁOTCE / PODKARPACIE. W Zabłotcach tuż za wyjazdem z Sanoka doszło do groźnego wypadku z udziałem samochodu ciężarowego, osobowego i dwóch motocykli. Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Pomocy medycznej udzielają ratownicy. Droga jest całkowicie zablokowana.

reklama

Imprezowy rozkład jazdy. W Bieszczadach moc atrakcji

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Pierwszy lipcowy weekend lata 2016 zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Imprezy w Solinie, Ustrzykach, Komańczy, Lesku i Sanoku. Każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź nasz cotygodniowy imprezowy rozkład jazdy.

SANOK: Pracownicy Autosanu chcą odzyskać zaległe pensje. Ponad 100 pozwów przeciwko syndykowi (1)

SANOK / PODKARPACIE. Około 130 pozwów przeciwko syndykowi Ludwikowi Noworolskiemu złożyli pracownicy Autosanu, którzy nie doczekali się wypłaty zaległych wynagrodzeń. – Niektórzy mają do odebrania 6, 7 tys. zł. To dla nich ogromne kwoty. Będą walczyć do końca – mówi Ewa Latusek z zakładowej „Solidarności”.

Sprawozdawca Sportowy

Radoszyckie źródełko. Spotkanie przy granicy

GMINA KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Wójt Gminy Komańcza, Parafia Greckokatolicka w Komańczy, Gminny Ośrodek Kultury w Komańczy zapraszają na XVII RADOSZYCKIE ŹRÓDEŁKO SPOTKANIE PRZY GRANICY. Szczegóły na plakacie.

VI zawody Drwali-Operatorów Pilarek Komańcza 2016

Nadleśnictwo Komańcza oraz Lokalna Grupa Przedsiębiorców Leśnych zapraszają na VI ZAWODY DRWALI – OPERATORÓW PILAREK Komańcza, które odbędą się 02 lipca 2016 r. w Radoszycach. Rozpoczęcie o godzinie 8.00. Szczegóły na plakacie.

Parafiada w Tarnawie. Muzycznie i sportowo

TARNAWA GÓRNA / PODKARPACIE. Stowarzyszenie Nasza Przyszłość Tarnawa oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zagórzu zapraszają na dziewiątą już edycję parafiady w Tarnawie. Szczegóły na plakacie w rozwinięciu wiadomości.

Osteoporoza nie boli – wiek nie gra roli

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Zagórzu oraz Ostomed zapraszają na bezpłatne badania. Szczegóły na plakacie w rozwinięciu wiadomości.

Potrzebna pomoc dla pogorzelców z Wujskiego. Uruchomiono specjalne konto

GMINA SANOK / PODKARPACIE. Po konsultacjach udało się utworzyć konto celowe przy Stowarzyszeniu Mieszkańców i Sympatyków Załuża, gdzie można wpłacać pieniądze na pomoc dla rodziny z Wusjkiego, która w pożarze straciła dorobek życia.

WŁASNY PRĄD DLA TWOJEGO DOMU!

Panele fotowoltaiczne – kompletne zestawy (sprzedaż– montaż– serwis).

KURSY !!! – RATOWNIK WODNY oraz KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

Kursy organizowane przez: Bieszczadzkie Centrum Ratownictwa Wodnego LESTUR:
-RATOWNIK WODNY ( nadający uprawnienia zawodowe)
-KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY (dodatkowe punkty przy rekrutacji do służb mundurowych)

Umowa z Adamem Siembabem rozwiązana. Grzegorz Panek pełniącym obowiązki dyrektora szpitala

SANOK / PODKARPACIE. Umowa z dyrektorem Adamem Siembabem została rozwiązana za porozumieniem stron. Taką decyzję podjął wczoraj zarząd powiatu sanockiego, po tym jak sternik sanockiego szpitala w ostatnich ośmiu latach złożył rezygnację. Wkrótce zostanie powołana komisja konkursowa do wyłonienia nowego szefa SP ZOZ.

W Sanoku i okolicach nie ma kąpielisk. Z akwenów korzystamy na własne ryzyko (9)

SANOK / PODKARPACIE. W wakacyjne dni nad brzegami Sanu i Osławy gromadzi się wiele osób. Rozkładają koce i parasole, opalają, ale także kąpią się w nurtach obu rzek. Należy jednak pamiętać, że na terenie powiatu sanockiego nie ma zorganizowanych kąpielisk, a co za tym idzie, nie są prowadzone dodatkowe badania wody.

5 spraw, które musisz wziąć pod uwagę wybierając studia

Maturalne stresy są już za Tobą? Niecierpliwie czekasz na wyniki z matury? Nie marnuj czasu na bierne czekanie! Wybierz studia, z których będziesz zadowolony! Podpowiemy, jak to zrobić! Oto 5 rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę, by wybór studiów okazał się trafny. Numer 2 Cię zaskoczy!

SANOK: Podgórze, Dąbrówka, Zabłotce, Zagórz i droga na Bukowsko. Rządowe miliony na remonty dróg powiatu (19)

SANOK / PODKARPACIE. Rząd przeznaczy ponad 3 mln zł na projekty związane z remontami dróg w powiecie sanockim. Przebudowana zostanie ul. Podgórze oraz ulice w dzielnicy Dąbrówka. Rewitalizacji doczeka się również trasa z Sanoka do Bukowska. Z kolei w Zabłotcach powstanie chodnik, system odwodnienia, a także przejście dla pieszych z dodatkowym oznakowaniem.

EGZEKUCJA POLAKÓW NA GRUSZCE: Heroiczna postawa sanoczanki. „Znieważała i opluwała gestapowców” (FILM, ZDJĘCIA) (8)

GRUSZKA / PODKARPACIE. 5 lipca, w 76. rocznicę egzekucji 112 Polaków na górze Gruszka niedaleko Tarnawy Górnej odbędzie się uroczystość upamiętnienia ofiar zbrodni, jakiej dopuścił się niemiecki okupant. – Była to okrutna śmierć 112 cywilów. Zaledwie jednej osobie udało się uciec - mówi przed naszą kamerą historyk Andrzej Romaniak, który przypomina wydarzenia sprzed lat.

Miał być koncert, a są problemy (2)

Policja przestrzega przed oszustami, który oferują do sprzedaży bilety na festiwal w Gdyni. Pokrzywdzeni za pośrednictwem strony internetowej z ogłoszeniami zakupili bilety jednak po wpłaceniu pieniędzy ich nie otrzymali. Policja przypomina aby kupować bilety jedynie ze sprawdzonych źródeł.

Kajakiem, rowerem, a może pieszo… PTTK zaprasza na wycieczki (2)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. PTTK Oddział „Ziemia Sanocka” w Sanoku oraz Koło Przewodników PTTK Sanok serdecznie zapraszają mieszkańców Miasta Sanoka i jego gościna organizowane w każdą niedzielę wakacji w miesiącach lipiec – sierpień

1,5 tysiąca osób „Na kocyku”. Piknik na Zakuciu (ZDJĘCIA) (4)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W minioną niedzielę 26 czerwca na zagórskim obiekcie sportowo-rekreacyjnym „Zakucie” odbył się Piknik Rodzinny „Na kocyku”, w którym udział wzięło około 1,5 tysiąca osób.

Ostatnie dwa dni na wyrównanie w programie rodzina 500+ (1)

SANOK / PODKARPACIE. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sanoku, ul. Zamkowa 30, uprzejmie informuje, że w dniach: 30 czerwca 2016r. oraz 1 lipca 2016r. Wnioski o świadczenie wychowawcze będą przyjmowane w godzinach: 7.30 – 17.30.

Młodzi lwowianie w PWSZ Sanok (6)

SANOK / PODKARPACIE. W ramach współpracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku z Edukacyjno-Metodycznym Centrum Oświaty we Lwowie w sanockiej uczelni w dniach 20–25 czerwca br. zrealizowano projekt „Język i kultura Polski”.

Cukiernia „Słodka i CieKawa” obok Sali Bankietowej „Dziedzic” zaprasza na wielkie otwarcie

Już w sobotę 2 lipca, w samo południe, dla miłośników lodów, deserów, ciast i smacznej kawy cukiernia „Słodka i CieKawa” w Pakoszówce po raz pierwszy otworzy swoje podwoje.

CO DALEJ Z HOKEJEM? Spotkanie udziałowców przełożone (34)

SANOK / PODKARPACIE. Na 29 dzień czerwca kibice sanockiego hokeja czekali długo. Jak się jednak okazuje, będą musieli ponownie uzbroić się w cierpliwość. Do planowanego na dzisiaj spotkania udziałowców Ciarko PBS Bank STS Sanok nie doszło.
Jesteśmy w trakcie przygotowywania finalnego rozwiązania. Praca wre – słyszymy jednak od przedstawiciela jednego z głównych sponsorów.

Skandaliczne zachowania policji i nacjonalistów podczas marszu w Przemyślu? (VIDEO) (40)

Jak ustalił portal Kresy.pl, przemyska policja prowadzi działania dotyczące zachowania Ukraińców podczas procesji, a także na cmentarzu w Pikulicach. Mimo, iż na miejscu zatrzymywano wyłącznie Polaków prowadzących kontrmanifestację policja zapewnia, że nie zajmuje się tą sprawą jednostronnie. Udało nam się również skontaktować z uczestnikiem wydarzeń, który ujawnia ich szczegóły.

Kultowe Czerwone Gitary oraz Liber! Te gwiazdy zaśpiewają na Jarmarku Ikon (4)

SANOK / PODKARPACIE. Lokalna Organizacja Turystyczna „Bieszczady” oraz Urząd Miasta Sanoka zapraszają na kolejną odsłonę Jarmarku Ikon, który w Sanoku zaplanowano na niedzielę 17 lipca.

Kaukaska zaraza nie daje za wygraną. Na walkę z barszczem Sosnowskiego wydano już 770 tysięcy złotych (ZDJĘCIA) (14)

SANOK / PODKARPACIE. Walkę z toksyczną rośliną powiat sanocki prowadzi od 2014 roku. Do tej pory na ten cel wydano już około 770 tysięcy złotych. Efekty jednak są znikome. Barszcz Sosnowskiego z powodzeniem gości na naszych łąkach i brzegach rzek. W okresie letnim jest niebezpieczny dla człowieka.

Ruszają weekendowe pociągi turystyczne na trasie Rzeszów – Łupków- Rzeszów! (ZDJĘCIA) (30)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. W najbliższą sobotę 2 lipca ze stacji Rzeszów Główny o godz. 6.30 rusza pierwszy z dziewiętnastu weekendowych pociągów turystycznych relacji Rzeszów – Łupków – Rzeszów.

BRZOZÓW24.PL : Dzieci pod opieką nietrzeźwej matki

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miała 30 letnia kobieta, która opiekowała się dwójką swoich dzieci w wieku 3 i 4 lat. Na miejscu interweniowali policjanci. Nietrzeźwa matka trafiła do policyjnego aresztu, a dzieci pod opiekę rodziny. 

3 LIPCA: Jubileusz 70 lecia klubu Stal Sanok! (11)

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy na obchody 70 lecia Stali Sanok wszystkich sympatyków piłki nożnej, kibiców, działaczy oraz osoby, którym dobro sanockiej piłki leży na sercu.

GMINA ZARSZYN: Andrzej Betlej jednogłośnie z absolutorium (ZDJĘCIA) (2)

ZARSZYN / PODKARPACIE. Rada Gminy Zarszyn postanowiła jednogłośnie udzielić absolutorium wójtowi Andrzejowi Betlejowi za wykonanie ubiegłorocznego budżetu.

AKADEMIA PIŁKARSKA SANOK czwartą drużyną Klubowych Mistrzostw Polski! (23)

W drugim dniu Klubowych Mistrzostw Polski do rywalizacji przystąpili zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi. Akademia Piłkarska Sanok również wystawiła drużynę w postaci vice Mistrzów PROFBUD Ligi.