Google
 

SPGK: Chlorowanie miejskiej sieci wodociągowej

SANOK / PODKARPACIE. Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że przez jedną dobę, w dniach z 27 na 28 lipca do 28 na 29 lipca od godziny 24:00 /w nocy ze środy na czwartek/ do godziny 24:00 /w nocy z czwartku na piątek/ zostanie przeprowadzone kompleksowe chlorowanie miejskiej sieci wodociągowej zasilanej ze Stacji Uzdatniania Wody w Trepczy i Zasławiu.

reklama

Cukiernia Słodka i CieKawa w Pakoszówce zaprasza na Słodkie Popołudnie

Cukiernia Słodka i CieKawa w Pakoszówce koło Sanoka zaprasza w najbliższą sobotę i niedzielę (30-31.07.2016 r., w godzinach od 15:30 do 20:00) na SŁODKIE POPOŁUDNIE – DZIECIAKI SŁODZIAKI. Na najmłodszych Gości czeka wiele atrakcji i niespodzianek.

SANOK: Wypadek na ul. Lipińskiego. BMW wjechało w bramę. Uczestnicy trzeźwieją w areszcie (ZDJĘCIA) (8)

SANOK / PODKARPACIE. Do groźnego wypadku doszło dzisiaj w nocy na skrzyżowaniu ul. Lipińskiego z ul. Beksińskiego. BMW zakończyło podróż na bramie prywatnej posesji wcześniej demolując słupki chodnikowe. Na miejscu policja zastała sześć osób. Prawie wszyscy byli pijani. Nikt nie przyznał się do kierowania pojazdem.

Sprawozdawca Sportowy Marmur

Księża i Timor Wschodni vs służby mundurowe. Niecodzienny pojedynek na Wierchach (FILM) (2)

SANOK / PODKARPACIE. Mecz pełen sportowej walki, ale w duchu fair play. Na trybunach głośny doping i frekwencja, której nie powstydziłaby się drużyna występują na co dzień w rozgrywkach. Tak pielgrzymów z Timoru Wschodniego pożegnała sanocka ekipa Światowych Dni Młodzieży.

BUKOWSKO24.PL: Będzie bezpieczniej i jeszcze wygodniej. Trwa remont drogi Bukowsko – Pobiedno (FILM) (1)

BUKOWSKO24.PL / PODKARPACIE. Trwa remont drogi na trasie Bukowsko-Pobiedno. Będzie nowa nawierzchnia i chodniki, które podniosą komfort jazdy i bezpieczeństwo zarówno kierowców jak i pieszych. Koszt inwestycji to około 1,2 mln zł.

AKTUALIZACJA LESKO24.PL: Trzylatka postrzeliła młodszego kuzyna z wiatrówki. Chłopiec przetransportowany śmigłowcem do szpitala (ZDJĘCIA) (2)

LESKO24.PL / PODKARPACIE. W poniedziałek późnym popołudniem w Polańczyku trzylatka postrzeliła z wiatrówki swojego młodszego kuzyna. Z ustaleń leskiej policji wynika, że broń należała do dziadka dzieci. Chłopca z raną postrzałową brzucha przetransportowano do przemyskiego szpitala.

Szybkie nogi i waleczne serca. Najmłodsi zagrali w rugby (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Około 50 dzieci wzięło udział w drugiej edycji wakacyjnego turnieju w rugby. - Było dużo sportowej walki i uśmiechu na twarzy. To fajne urozmaicenie wakacji – mówi Bartosz Bernacki z klubu Rugby Sanok.

ZARSZYN 24.PL: Przede wszystkim modernizacje domów ludowych i strażaka. Fundusz sołecki w gminie Zarszyn na półmetku

ZARSZYN24.PL / PODKARPACIE. W tym roku większość sołectw w gminie Zarszyn postawiła na modernizacje domów ludowych oraz domów strażaka. Wśród zadań znalazły się również drobne prace przy remizach OSP, sprzęt sportowy czy powstający parking w Długiem nad Pielnicą.

BiOSG: Siedem skradzionych silników do łodzi motorowych

SANOK / PODKARPACIE. Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału SG już kolejny raz w tym roku ujawnili pochodzące z kradzieży silniki zaburtowe do łodzi motorowych.

ZARSZYN24.PL: Śmierć mężczyzny porażonego prądem

ZARSZYN24.PL / PODKARPACIE. Policja wyjaśnia okoliczności śmierci mieszkańca powiatu sanockiego. Z ustaleń wynika, że 47-letni mężczyzna został rażony prądem podczas wymiany żarówki w okapie kuchennym. Niestety nie udało się go uratować.

SESJA W POWIECIE: Zmiany w budżecie oraz o programie pomocy dzieciom z rodzin zagrożonych przemocą

SANOK / PODKARPACIE. W piątek 29 lipca na godzinę 9.00 zaplanowano sesję powiatową. W planie obrad zmiany uchwały budżetowej oraz o programie działań profilaktycznych udzielania pomocy dzieciom z rodzin zagrożonych przemocą.

ZAGÓRZ24.PL: Spotkania, projekty, zarządzenia burmistrza Zagórza. Sprawozdanie z pracy Ernesta Nowaka (FILM) (6)

ZAGÓRZ24.PL / PODKARPACIE. Tradycyjnie, podczas sesji rady miejskiej sprawozdanie z działalności składa burmistrz. Pod nieobecność Ernesta Nowaka, który uczestniczył w spotkaniu w urzędzie marszałkowskim, raport przedstawił sekretarz miasta i gminy Zagórz Łukasz Woźniczak.

ZAGORZ24.PL: Odnawialne źródła energii z dofinansowaniem (1)

ZAGÓRZ24.PL / PODKARPACIE. Mieszkańcy Miasta i Gminy Zagórz zainteresowani odnawialnymi źródłami energii do 19 sierpnia mogą składać ankiety o dofinansowanie takich instalacji.

UWAGA: Możliwy grad i porywisty wiatr

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiejsze prognozy dla Podkarpacia przewidują burze, silny wiatr i miejscami grad.

BIESZCZADY: Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych (ZDJĘCIE) (6)

BIESZCZADY24.PL / PODKARPACIE. Wczoraj około 16:40 w Baligrodzie doszło do śmiertelnego wypadku w rejonie przejścia dla pieszych. 28-letni kierowca Nissana wyprzedzał Opla w niedozwolonym miejscu, nie zauważył 75-letniego przechodnia i doprowadził do potrącenia. Mieszkańca Baligrodu nie udało się uratować.

Odpoczynek i szalona zabawa na basenie w Lesku. „Najlepsza jest zjeżdżalnia!” (SONDA, FILM) (23)

LESKO / PODKARPACIE. Basen odkryty, brodzik, zjeżdżalnia i wiele wodnych atrakcji. Dodatkowo możliwość opalania się oraz odpoczynku na świeżym powietrzu. Jak nowo otwarty basen w Lesku oceniają mieszkańcy i turyści?

ZAGÓRZ24.PL: Zagórscy radni jednogłośnie za utrzymaniem mandatu Rafała Kielara (FILM, ZDJĘCIA) (44)

ZAGÓRZ24.PL / PODKARPACIE. Rafał Kielar pozostanie radnym w Zagórzu. Komisja rewizyjna odrzuciła argumenty sołtys Morochowa Anny Łukowskiej, która zarzucała radnemu, że ten mieszka w Krośnie i dlatego nie może piastować funkcji w Zagórzu. Radni nie mieli wątpliwości. Za utrzymaniem mandatu Kielara głosowali jednomyślnie.

LESKO24.PL: Basen odkryty w Lesku czeka na gości! „Jest rewelacyjnie!” (FILM, ZDJĘCIA) (77)

LESKO24.PL / BIESZCZADY24.PL. Dwa lata po otwarciu basenu krytego w Lesku przyszedł czas na pływalnie odkrytą. Basen rekreacyjny ze zjeżdżalnią, gejzerem i hydromasażem oraz brodzik dla najmłodszych uzupełniają ofertę Basenu Aquarius w Lesku. 

Mocne brzmienie, disco polo, a na deser Dawid Kwiatkowski i Video (FILM, ZDJĘCIA) (23)

SANOK / PODKARPACIE. Śpiew, taniec, wspólne zdjęcia, a na koniec łzy najwierniejszych fanek, które do Sanoka przyjechały z różnych zakątków Polski. Dawid Kwiatkowski rozgrzał sanocką publiczność i solidnie przygotował na występ zespołu Video, który wykonując swoje największe hity potwierdził miano gwiazdy wieczoru podczas kolejnej imprezy zorganizowanej przez Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji „WIKI”.

HOKEJ: „To niedopuszczalne”. Kibice nie mogą pogodzić się z upadkiem sanockiego hokeja (FILM, SONDA) (24)

SANOK / PODKARPACIE. Sanok znika z hokejowej mapy Polski. Sympatycy STS-u na dwa lata przed 60-leciem klubu są świadkami wycofania pierwszej drużyny z walki o mistrzostwo kraju. Jak na tę informację zareagowali mieszkańcy?

ZAGÓRZ24.PL: Folkowe brzmienia nad Osławą. XVII Zagórski Zjazd Kapel Ludowych (FILM, ZDJĘCIA) (7)

ZAGÓRZ24.PL / PODKARPACIE . W Zagórzu odbył się XVII Zagórski Zjazd Kapel Ludowych. Na scenie zagościło wiele kapel, zespołów śpiewaków, zespół tańca ludowego oraz akordeonista. Jako pierwszy wystąpił Zespół Tańca Ludowego z Sanoka

BRZOZÓW24.PL: Szczęśliwy finał poszukiwań 46-latka

BRZOZÓW24.PL / PODKARPACIE. Wczoraj brzozowscy policjanci prowadzili poszukiwania za mężczyzną, który wychodząc z domu oznajmił, że chce popełnić samobójstwo. Policjanci odnaleźli 46-latka w lesie. Dzięki szybkim i sprawnym działaniom policjantów prawdopodobnie udało się zapobiec tragedii.

NASZ PATRONAT: Sanocka olimpiada na padzie. Druga odsłona (5)

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji „SANOCKIEJ OLIMPIADY NA PADZIE”. Po raz drugi impreza odbędzie się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Sanoka.

SIATKÓWKA: Siatkarze TSV rozpoczną przygotowania do sezonu w I lidze. „Odliczamy dni” (12)

SANOK / PODKARPACIE. 1 sierpnia siatkarze TSV Sanok rozpoczną przygotowania do historycznego, pierwszego sezonu w I lidze. Po pierwszym etapie, który potrwa tydzień lub dwa, drużyna spotka się na obozie w Sanoku. – Odliczamy dni. Czekamy na pierwsze drużynowe treningi – mówi Tomasz Kusior.

GMINA SANOK: Drużyny piłkarskie rywalizowały o Puchar Wójta Gminy Sanok (2)

GMINA SANOK / PODKARPACIE. Jak co roku LKS z terenu Gminy Sanok brały udział w turnieju piłkarskim o Puchar Wójta Gminy.

NASZ PATRONAT: Jubileuszowy X Kermesz Karpackich Smaków (3)

GMINA SANOK/ PODKARPACIE. Wielkimi krokami zbliża się X Kermesz Karpackich Smaków organizowany przez Gminę Sanok. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Sanok jak i okolicznych miejscowości oraz goszczących w naszym regionie turystów. Imprezę zaplanowano na 14 sierpnia na rynku w Mrzygłodzie.

NASZ PATRONAT: Swap Party, czyli wymieniaj ubrania i uwolnij swoją szafę! (2)

SANOK / PODKARPACIE. Jeśli masz w szafie przynajmniej kilka rzeczy, których nie miałaś na sobie od wielu miesięcy, to znaczy, że powinnaś się wybrać na Swap Party w Strefie Rozrywki MGF.

10 rzeczy, które musisz zrobić na studiach

Z czym kojarzą Ci się studia? Nauka, egzaminy, stresy? A może zabawa, imprezy i nowi kumple? Jakkolwiek jest, jedno jest pewne – to najlepszy czas w życiu! Dowiedz się, jak mądrze go wykorzystać!

PIŁKA NOŻNA: Piątka do zera, Stal Sanok żegna… Duklę (6)

SANOK / PODKARPACIE. Zwycięstwem 5:0 zakończyło się towarzyskie spotkanie pomiędzy Ekoballem Stalą Sanok, a Przełęczą Dukla. W drugim meczu z rzędu hat-tricka zaliczył Mateusz Kuzio.

Wielkie otwarcie „Brykalni” połączone z piknikiem dla Kamila (ZOBACZ ZDJĘCIA) (34)

TRWA wielkie otwarcie „Brykalni” połączone z piknikiem dla Kamila (ZOBACZ ZDJĘCIA)

Archiwum: Zobacz więcej artykułów