x...s

Members
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O x...s

 • Ranga
  Newbie
 1. Mam takie pytanie i propozycję do sanockich decydentów. Dlaczego w 40- tysięcznym mieście powiatowym w weekend nie ma pomocy stomatologicznej? Nie wstyd wam? Może, w jakże ciężkiej pracy samorządowca, znajdziecie chwilę, aby pochylić się nad losem cierpiących , których w sobotnie popołudnie dopadnie ból zęba. Nie każdy ma możliwość udania się do Krosna. Przypominam, wybory niedługo, można zbić niezły kapitał wyborczy. A może i sam pan poseł sanocki mógłby użyć swoich kontaktów w świecie wielkiej polityki, aby ulżyć cierpiącym.
 2. Mam pytanie do radnych, którzy wstrzymali się od głosu: po co wy w tej radzie zasiadacie, co wy tam robicie, kogo reprezentujecie? Jeśli was nie interesuje los Królewskiego Wolnego Miasta Sanoka, ustąpcie miejsca innym. Może się po prostu zasiedzieliście w radzie i nie wiecie co począć. No chyba, że śladem pewnego miejscowego notorycznego głosowstrzymywacza macie zamiar robić kariery w polityce.
 3. Z pięknej, wielowiekowej uroczystości kościelnej zrobiliście, księże proboszczu, partyjny festyn. Panie Piotrze, jesteś pan posłem czy ministrantem? Żenująca partyjna agitka na zakończenie i ta korona z niemieckiego marketu. Przykro patrzeć.