hub93

Members
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O hub93

 • Ranga
  Member
 • Urodziny
 1. Przestańmy placić podatki, zlikwidujmy zuty, prezesów, i sami jadąc samochodem nie wyrzucajmy za okno butelki czy puszki czy innego śmiecia. Przede wszystkim sami dbajmy o czystość, niedawno w jednej z miejscowości gminy widzialem w polach sterte smieci z cmentarza.
 2. Każda wladza nas okrada, i ta co byla i ta co jest i ta co bedzie.
 3. Wrzuca jakis filmik i już, trche moze zaangazowania i napisania cos od siebie. Sprawa jest prosta, marycha zakazana to marycha droższa.
 4. Skoro basen jest w Lesku to spokojnie w Sanoku moglo by go nie byc.
 5. Dlaczego moje pisiory ??????? Gdzie tak napisałem ????? Chętnie bym sam załatwił wszystko. Tak na marginesie- podejrzewam że mówisz o tym że Orban zagłosował na Tuska, czyli ze pisiory się dogadali z Węgrami, im dłużej Tusk poza Polska tym lepiej dla nich, i dla Polaków.
 6. Myślę że hokej uprawia więcej dzieci niż tenisa stołowego i w hokeja mecze są częstsze niż w tenisa.
 7. Bo nasze państwo też chce zarobić więc nawet jak mało używasz gazu to i tak płacisz.
 8. Każdy pcha swojego, ci co krzyczą na misiewiczów też by zatrudniali swoich jakbym mogli.
 9. Zapytaj w urzędzie miasta, raczej na forum nikt tego nie wie bo nie widzę kogoś stamtąd. Było by głupio kupować autobusy gdzieś tam w Polsce lub na świecie mając pod nosem produkcję.
 10. Na kinie się nie znam za bardzo, ale słyszałem że w Brzozowie hity są puszczane w tym samym czacie co w całej Polsce a w Sanoku z opóźnieniem, jeśli w RBR można dlaczego nie można w SNK.