hub93

Members
 • Zawartość

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O hub93

 • Ranga
  Member
 1. Nie wiem jak z innymi gatunkami, ale 5-7 lat temu jeszcze była taka strona sanockirap.pl i tam wielu sanockich i okolicznych raperów się prezentowała, nawet był koncert w szklarni 15 lecie sanockiego hip hopu. Kaena z Sanoka słychać w radiu i w tv. Nie wiem jak z innymi gatunkami jest. Myślę że sytuacje poprawił by ktoś lub kilka osób którzy np organizowali by koncerty, lub zajęli się promocją zespołów.
 2. Drużyny z innych miejscowości mogą tylko pozazdrościć takich pomieszczeń klubowych, tj Niebieszczany i pewnie pozostałe kluby w C klasie (najniższej)
 3. To już przesada, szukania na siłę czegoś. Wydaje mi się że teren kosi ktoś z klubu a więc nie ma obowiązku codziennie patrzeć czy można się zabić na trawie czy nie, gdyby trawy nie koszono do lipca to można było by krzyczeć, ważne że boisko wykoszone i jest gdzie pograć bo kilka lat temu kiedy MKS zniknął z piłkarskiej mapy była interwencja na esanok że boisko zarosło i sprawa została rozwiązana.
 4. Globalne ocieplenie to trochę błędna nazwa, bo ktoś zobaczy -4 w maju i krzyczy że jakie ocieplenie, po prostu zmiany klimatyczne, które były od początków świata.
 5. Pamiętam jak przed I turą Pana Nowaka siano propagandę przeciwko Panu Jaworskiemu, dziś Ci którzy wówczas walczyli o odzyskanie władzy stają pod ostrzałem, w wyborach na II turę Pan Nowak jak samodzielny kandydat zyskał 80 %, no cóż ...
 6. Jestem za internetem radiowym, bo jest wygodniejszy, szkoda że mimo postawionych wież nie można złapać LTE z jednej z sieci. Wykluczenie cyfrowe to przede wszystkim dostęp do zasięgu, do sieci a nie rozdawanie komputerów czy opłacanie komuś internetu ( nie wiem na czym polega ten projekt ale uważam że tak powinno być).
 7. heheh śmieszą mnie teraz wypowiedzi: co ten burmistrz wybrany przez mieszkańców, a tyle pochwał na niego było itd. zamiast rozbudowywać wysypisko i składować śmiecie lepiej pomyśleć nad np spalarnią lub utylizacją śmieci która miała by mniejsze skutki uboczne
 8. Przestańmy placić podatki, zlikwidujmy zuty, prezesów, i sami jadąc samochodem nie wyrzucajmy za okno butelki czy puszki czy innego śmiecia. Przede wszystkim sami dbajmy o czystość, niedawno w jednej z miejscowości gminy widzialem w polach sterte smieci z cmentarza.
 9. Każda wladza nas okrada, i ta co byla i ta co jest i ta co bedzie.
 10. Wrzuca jakis filmik i już, trche moze zaangazowania i napisania cos od siebie. Sprawa jest prosta, marycha zakazana to marycha droższa.
 11. Skoro basen jest w Lesku to spokojnie w Sanoku moglo by go nie byc.
 12. Dlaczego moje pisiory ??????? Gdzie tak napisałem ????? Chętnie bym sam załatwił wszystko. Tak na marginesie- podejrzewam że mówisz o tym że Orban zagłosował na Tuska, czyli ze pisiory się dogadali z Węgrami, im dłużej Tusk poza Polska tym lepiej dla nich, i dla Polaków.