Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Barbara

Jaki był skład osobowy delegacji miasta Sanoka do ministerstw?

12 postów w tym temacie

Jaki był skład osobowy delegacji miasta Sanoka do ministerstw? Proszę przedstawić skład osobowy jacy pracownicy UM Sanoka uczestniczyli w tych spotkaniach i jakie cele zostały osiągnięte?
Czy udało się załatwić?

A jakie to ma znaczenie? Kto był? Ważne że załatwiają,  są tego efekty. Będzie basen, o którym Burmistrz mówi, będzie na niego dofinansowanie z ministerstwa, oby jak najwyższe oscylujace w granicach 50%. Będzie obwodnica i łącznik, będą nowe drogi, będą nowe miejsca w przedszkolu, będą nowe miejsca pracy. 

Zadaj to pytanie w trybie publicznym do ministerstwa sportu i do 30 dni się dowiesz. Ale nie rozumiem jakie to ma znaczenie, czy burmistrz, czy dyrektor czy radny, ważne, że coś się dzieje. 

16 godzin temu, Gość Likoln napisał:

Zadaj to pytanie w trybie publicznym do ministerstwa sportu i do 30 dni się dowiesz. Ale nie rozumiem jakie to ma znaczenie, czy burmistrz, czy dyrektor czy radny, ważne, że coś się dzieje. 

MA ZNACZENIE TO CZY JESTEŚMY KOMPROMITOWANI CZY NIE

Szukanie taniej sensacji. Kompromitujecie sie tym co piszecie. Zazdrosc, nienawisc, hejt. Czy kiedykolwiek w ktorejs z kadencji kogos takie tematy interesowaly? Kilka osob ma ploblem z samym soba. Nic tylko niszczyc wysmiewac krytykowac. Tak jest najlatwiej. 

O tyle jest to ważne, że chyba za nasze pieniądze są takie wycieczki urządzane

Wy naprawdę macie problem,panowie rządzący. Ktoś zadał konkretne pytanie,nie obrazał nikogo. A tu od razu że hejt,wysmiewanie,niszczenie...i znowu tekety,że za poprzedniej kadencji tak nie było. I może właśnie dlatego poprzednicy przegrali. A wy zaczynacie teraz odstawiać to samo. Co do składu to nie wiem,ale na jednym zdjęciu widziałem pana Biskupa w sejmie z jakimś trenerem z AP Sanok i Uruskim,więc chyba oni byli w Ministerstwie Sportu. Dlaczego oni,za co i za ile i co załatwili to nie wiem. Może nowe flagi dla Niebieszczan.

witam serdecznie, to ja, wasz ulubieniec .... a ja, wbrew waszym zastrzeżeniom wierzę w burmistrza naszego, ponieważ on jeden jedyny potrafi sprawy "załatwiać"

inni tępi burmistrzowie ubiegają się o np. dotacje, sporządzają wnioski, uzyskują fundusze, podpisują umowy ...

nasz szanowany "załatwia" sprawy - słownictwo i mentalność rodem z PRL, ale widać nikomu w tym klanie to słownictwo nie przeszkadza ( szwagier załatwił farbę w fabryce ) 

wierzę więc w prawo i sprawiedliwość i "załatwianie" spraw

biję brawa na stojąco !

:D

4 godziny temu, Gość onk napisał:

Wy naprawdę macie problem,panowie rządzący. Ktoś zadał konkretne pytanie,nie obrazał nikogo. A tu od razu że hejt,wysmiewanie,niszczenie...i znowu tekety,że za poprzedniej kadencji tak nie było. I może właśnie dlatego poprzednicy przegrali. A wy zaczynacie teraz odstawiać to samo. Co do składu to nie wiem,ale na jednym zdjęciu widziałem pana Biskupa w sejmie z jakimś trenerem z AP Sanok i Uruskim,więc chyba oni byli w Ministerstwie Sportu. Dlaczego oni,za co i za ile i co załatwili to nie wiem. Może nowe flagi dla Niebieszczan.

A co was to obchodzi! na pewno nie pojechali za państwowe! Przynajmniej cI WYMIENIENI.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0