Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość istambuł

Kapitulacja PiS! Samorządowe księstwa nadal w rękach klik

8 postów w tym temacie

Właśnie dowiedziałem się że Kaczyński zrejterował i strach go obleciał. Dziękować losowi nie będzie zmian w ordynacji do samorządów uniemożliwiającej kandydowanie tym prezydentom, burmistrzom i wójtom którzy pracują w samorządzie dłużej niż 1 kadencje.

Doświadczeni samorządowcy będą mogli nadal konsumować profity wynikające z zasiedzenia.  Dziękujemy PiSowi i przystawką! Tak trzymać!

Mojej radości nie ma końca... Wojciech wraca!!!!!.. na to czeka cały Sanok.... zacznie się rozwój Sanoka... komitet wyborczy już działa.. ja mam nadzieję na etacik... a więc Panowie i Panie: DO ROBOTY!!!!

Czyli Wojciech będzie mógł jednak kandydować?

Na etat też się na pewno załapię po starej znajomości z Wojciechem. Niech tylko się zmieni to nawet znowu do PO się zapiszę. Po pracy w Urzędzie zawsze znajdą coś dla mnie w Nafcie. Studia i podyplomówkę na różnych filiach przecież kończyłem. Czekam na to, bo kadencje liczyć będą od teraz.

Słowo KLIKAgrupa osób wspierających się wzajemnie, dążąca do osiągnięcia jakichś korzyści, przynosząca szkodę innym osobom; koteria, sitwa

Mi bardziej podoba się słowo "mafia" 

Sztab pewnego komitetu wyborczego natychmiast się ożywił, przystępuje do działania. Oj będzie się działo w tym biednym, zadłużonym Sanoku...:x

Czy PiS skapitulował? Tego nie wiem. Pamiętam rok, bodajże 2006 lub 2007, kiedy PiS mówiło o dwóch kadencjach.

Nie zmieniłem zdania od tamtego czasu. Tylko dwie kadencje (mogą być po pięć lat), począwszy od dyrektorów szkół, poprzez radnych, burmistrzów, wójtów, prezydentów miast, itp.

Może to drobna sprawa, jednak nie można pozwolić na łączenie fukcji sołtysa i radnego. "Beton" zaczyna się od dołu i ma się dobrze. Nie jest ważne, po której stronie.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0