Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość radny czy bezradny?

Radny Ryszard Bętkowski o nieprawidłowościach w sanockim MOPS?

5 postów w tym temacie

Radny Ryszard Bętkowski o nieprawidłowościach w sanockim MOPS?

Ciekawe co na to burmistrz i dyrektor MOPS?

Każde złe działania należy wyjaśnić i ukarać tych, którzy dopuścili się takich działań. Prawo jest jedno dla wszystkich.

I dlatego należy wyjaśnić rozliczenie budowy parkingu przy ul. Żydowskiej. Budowę parkingu rozliczono, ale partner  w projekcie nie otrzymał należnych pieniędzy. To w jaki sposób rozliczono realizację projektu?

Czy praca w mopsie miała byc do emerytury ?Wiele osób traciło i traci prace ,gdzie pracowali od wielu dekad i nikt im pracy niezapewniał ,chociaz to było jedyne  zrodło dochodu.Wiem co pisze ,moja rodzina była w takiej sytuacji .Dziwne teraz skarza sie byli pracownicy,7 lat temu byłam w mopsie zasiegnac informacji,potraktowano mnie jak intruza ,lekcewazaco (nigdy niekorzystałam z pomocy opieki i niekorzystam)Jedna z pan oczywiscie odwrocona  do mnie plecami odpowiedziala mi ,skoro mi mało   moge sobie dorobic .Byłam ze swoim dzieckiem wymagajacym opieki i pomocy w kazdych czynnosciach zyciowych .

Osoby wymagające opieki bez wsparcia Sanockiego MOPS???

Jak wynika z danych zawartych na stronach MOPS Sanok konkurs na świadczenie usług opiekuńczych pozostał nierozstrzygnięty. Dyrektor unieważnił konkurs bo żadna z ofert nie spełniła wymagań konkursowych...   Kolejny konkurs ogłoszono w dniu 06.06.2017 r. z terminem składania ofert do dnia 27 czerwca 2017 r.

Czy taki tryb pozwoli na wyłonienie oferenta??? a jeśli po raz kolejny nie wpłynie prawidłowo złożona oferta??? Kolejny temat do sprawdzenia przez Komisję rewizyjną Rady Miejskiej.....

http://mopssanok.nbip.pl/mopssanok/?n_id=60&id=89

Czy nie w tym przypadku podobnie jak w 2014 roku dyrektor MOPS poniesie konsekwencje. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0