Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
x...s

weekendowe pogotowie stomatologiczne

5 postów w tym temacie

Mam takie pytanie i propozycję do sanockich decydentów. Dlaczego w 40- tysięcznym mieście powiatowym w weekend nie ma pomocy stomatologicznej? Nie wstyd wam? 

Może, w jakże ciężkiej pracy samorządowca, znajdziecie chwilę, aby pochylić się nad losem cierpiących , których w sobotnie popołudnie dopadnie ból zęba. Nie każdy ma możliwość udania się do Krosna. Przypominam, wybory niedługo, można zbić niezły kapitał wyborczy.

A może i sam pan poseł sanocki mógłby użyć swoich kontaktów w świecie wielkiej polityki, aby ulżyć cierpiącym. 

Już od paru dobrych lat nie ma pomocy stomatologicznej w czasie weekendów czy świąt.Dlatego już nie raz udzielałam pomocy jako dentysta bólowcom .Żal mi ich ale nie ukrywam ,ten problem powinien być rozwiązany w końcu mamy 21wiek.

Może gdy pana starostę zaboli ząb mądrości, wpadnie na jakiś koncept ;-)  W Sanoku jest kilku stomatologów, więc dlaczego nie  zorganizują prywatnej pomocy świąteczno-nocnej na zasadzie dyżurów? Myślę, że przy rozsądnej cenie pacjentom nie będzie się opłacało jechać do Krosna, gdzie pani na dyżurze stwierdzi, że nie ma warunków do wykonania poważniejszego zabiegu, zaaplikuje lek i każe udać się do swojego dentysty w poniedziałek. Może warto przemyśleć temat. 

W Krośnie jest pomoc ale tylko na papierze.. gościu nie usunie, nie ma znieczulenia, porażka.. lepiej odrazu do Rzeszowa jechac

XXI wiek na Podkarpacie jeszcze nie dotarł? 

A tak pięknie obiecywano,  dentysta w każdej szkole. Panie pośle Uruski, czas zająć się sprawą.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0