KATALOG FIRM

Strefa Zdrowia - Klub Fitness

795 925 155
38-500 Sanok, Zamkowa 17

Jesteśmy profesjonalistami w swej dziedzinie - nie myślimy o efektach, my je wypracowujemy razem z Tobą! Razem pokonamy trudności i wspólnymi siłami przekształcimy wysiłek w sukces. Wiele lat doświadczeń pozwoliło nam wypracować dobre metody w dziedzinie rehabilitacji i treningu. Oferujemy: fitness trening personalny i medyczny, diagnostykę ciała.


Opis rozszerzony

Strefa Zdrowia to profesjonalne studio treningu, gdzie punktem wyjścia wdrażanych przez nas działań są cele, które zamierzają realizować klienci w naszym obiekcie. Mając to na uwadze, a także bacznie śledząc najnowsze trendy i potrzeby przygotowaliśmy kompleksową ofertę dla naszych klientów. Zawrotne tempo życia, praca i codzienne obowiązki sprawiają, że ciężko jest zmotywować się do podjęcia wyzwania, jakim jest aktywność fizyczna. Naszą misją jest przede wszystkim uświadamianie, o tym jak bardzo ważną rolę w naszym życiu odgrywa ruch. W odpowiedzi na powszechnie występujące schorzenia i choroby cywilizacyjne, przy układaniu naszej oferty braliśmy potrzeby klientów w każdym przedziale wiekowym wdrażając zajęcia prozdrowotne, rehabilitacyjne oraz relaksacyjne. Po przez swoje działania pragniemy promować styl życia nastawiony na profilaktykę zdrowotną. Stosując techniki prozdrowotne w naszym studiu wykorzystujemy naturalne metody pracy z całym ciałem oparte na ruchu wielopłaszczyznowym z naciskiem na mięśnie podtrzymujące i stabilizujące kręgosłup zwiększając znacznie zakres ruchu, co powoduje wzrost sił witalnych całego organizmu. Naszym celem jest pomoc w odnalezieniu równowagi, tak aby ciało i umysł rozwijały się równocześnie oraz stopniowe ustabilizowanie funkcjonowania wielu układów w naszym organizmie – od metabolizmu, gospodarki hormonalnej przez układ mięśniowy, aż po równowagę psychiczną. Każdy z nas ma inne cele i potrzeby i inne wyobrażenia za nimi idące. My jesteśmy po to aby je poznać i pomóc Ci właściwie je określić po przez szczerą rozmowę i wspólne poznanie się.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej szerokiej oferty, pragniemy sprawić aby ruch na dobre zagościł w Twoim życiu, a trening stał się hobby, na który z radością czeka się następnego dnia.

 


Lokalizacja