Google
 

Spływy pontonowe Sanem. Niezapomniana bieszczadzka przygoda

Spływ pontonowy doliną Sanu. Popłyń leniwie z prądem, zapomnij o codzienności w otoczeniu dziewiczej przyrody, posłuchać delikatnego szumu wody, plusków pstrągów wyskakujących ponad powierzchnię wody. Na taką rzeczną wycieczkę możesz wybrać się z grupką przyjaciół, rodziną nawet z małymi dziećmi, szkolną wycieczką czy grupą dorosłych.

reklama PCFP

Przetarg ofertowy na sprzedaż drewna wielkowymiarowego

Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż drewna wielkowymiarowego pozaklasowego z kumulacją wad WDp (pozaklasowe o obniżonej jakości). 

Sprawozdawca Sportowy

Ogłoszenie – przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samochodu osobowego marki Renault Kangoo 1.6 MR’03

Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samochodu osobowego marki Renault Kangoo 1.6 MR’03.

OGŁOSZENIE GMINA ZAGÓRZ – PRÓBA SYREN ALARMOWYCH

Na podstawie zarządzenia Nr 101/16 Wojewody Podkarpackiego informuję, że w dniach 7 – 9 czerwca 2016 r. w godz. 9.00 — 15.00 zostanie przeprowadzona na terenie Gminy Zagórz głośna próba syren alarmowych zostaną wyemitowane następujące sygnały akustyczne:

SANOK: Koniec sezonu grzewczego

Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. – Zakład Ciepłowniczy informuje, że w związku z utrzymywaniem się przez 3 ostatnie dni tj. 7-9 maja 2016 r., o godzinie 19:00 temperatury zewnętrznej powyżej 12°C.

Dziś sesja w powiecie. Przesądzony los budowlanki i bursy (RETRANSMISJA)

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Rada Powiatu Sanockiego zawiadamia, że w dniu 27 kwietnia 2016r. o godz. 15.30 w Sali Herbowej Urzędu Miasta Sanoka odbędzie się 25. Sesja Rady Powiatu Sanockiego. publikujemy porządek obrad.

Akcja promocyjna wymiany oleju oraz filtru oleju w samochodach osobowych

Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Zakład Obsługi Technicznej przeprowadza akcję promocyjną wymiany oleju oraz filtru oleju w samochodach osobowych w dniach 07.03.2016 – 11.03.2016.

Działka na sprzedaż w Zagórzu (obręb Dolina)

OGŁOSZENIE BURMISTRZA MIASTA I GMINY ZAGÓRZ O PRZETARGU ustnym nieograniczonym na sprzedaż działki niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Zagórz.

SPGK: W nocy z 13 na 14 lipca nastąpi przerwa w dostawie wody

SANOK / PODKARPACIE. Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej informuje, że w nocy z 13 na 14 lipca nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie: Śródmieścia, Wójtowstwa, Dąbrówki oraz w miejscowościach: Zabłotce, Czerteż, Pisarowce.

OGŁOSZENIE SPGK: Przerwa w dostawie wody

SANOK / PODKARPACIE. Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o. – Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 9 marca 2015 r. (tj. poniedziałek) w godzinach od 09:00 do 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody

Zmiany w Urzędzie Miasta. Były dwa wydziały, jest cztery. Doradca zastąpił rzecznika

SANOK / PODKARPACIE. Od 2 lutego obowiązuje w Urzędzie Miasta Sanoka nowy Regulamin Organizacyjny. Najważniejsze zmiany związane są z podziałami dokonanymi w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Zarządzania Kryzysowego oraz Edukacji, Kultury Fizycznej i Promocji

Instalacja LPG z sekwencyjnym wtryskiem gazu IV generacji

SANOK / PODKARPACIE. Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. 38-500 Sanok ul. Jana Pawła II 59 oferuje do samochodów montaż instalacji LPG firmy ELPIGAZ systemu Vela Freestyle z sekwencyjnym wtryskiem gazu IV generacji.

KOMUNIKAT SPGK: Wahania ciśnienia wody w dzielnicy Śródmieście

SANOCKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ Spółka z o. o. – Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w związku z planowanym w dniach 11 i 12.02.2015r. (środa od godziny 7:00 – czwartek do godziny 9:00)

KOMUNIKAT SPGK: Wahania ciśnienia wody oraz przerwy jej dostawy

SANOCKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ Spółka z o.o. – Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w związku z planowanym przeprowadzeniem prac modernizacyjnych

KOMUNIKAT Zarządu Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Sanoku

Działając na podstawie art. 24 ust. 9 ustawy z dnia 7 czerwca 2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz. U. Nr 123, poz. 858 z 2006 r. z późn. zm.), Zarząd Przedsiębiorstwa uprzejmie informuje wszystkich Klientów,

KOMUNIKAT SPGK: Wahania ciśnienia wody oraz przerwy jej dostawy

SANOCKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ Spółka z o.o. – Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w związku z planowanym przeprowadzeniem prac modernizacyjnych na magistrali przesyłowej z SUW w Zasławiu w nocy z 16/17.12.2014r. (wtorek/środa).

OGŁOSZENIE PRZETARGU: Lokal mieszkalny w Zagórzu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz podaje do publicznej wiadomości, że ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 7 usytuowanego w budynku przy ul. Wolności Nr 36, stanowiącego własność Gminy Zagórz

Dodawanie darmowych ogłoszeń nigdy nie było łatwiejsze!

Ogłoszenia w serwisie sanok24.pl pojawiają się także w serwisach podkarpacie24.pl www.lesko24.pl , www.jaslo24.pl www.Rzeszow24.pl.pl to gwarancja najwyższej w regionie oglądalności co sprawia, że dotarcie do odbiorcy jest łatwe i szybkie.

Dodatkowy nabór do Szkoły Muzycznej w Lesku. Zobacz szczegóły

LESKO / PODKARPACIE. Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Lesku z uprawnieniami szkoły publicznej, ogłasza dodatkowy nabór na rok szkolny 2014 / 2015 do klas: fletu, skrzypiec, altówki, wiolonczeli, saksofonu. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

Przerwa w dostawie ciepłej wody

Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. Zakład Ciepłowniczy informuje, że w dniach od 25.08.2014 r. do 2.09.2014 r. nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody do budynków zasilanych z sieci cieplnej Kotłowni Kiczury.

Sokół wydzierżawia parking i kiosk

Ogłoszenie dotyczące dzierżawy „Parkingu 1”. Zarząd TG „Sokół” w Sanoku ogłasza możliwość wydzierżawienia małego  Parkingu 1 (obok Kiosku „Sokoła”), od 1 września 2014 r.

Podtopienia lub powodzie. Skażona żywność i woda. Sanepid ostrzega

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Występujące duże opady deszczu zagrażają wystąpieniem lokalnych podtopień lub powodzi. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sanoku informuje, że zanieczyszczona w następstwie zalań żywność i skażona woda mogą spowodować wiele groźnych chorób.

OGŁOSZENIE PRZETARGU: Działki w Zagórzu idą na sprzedaż

Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz podaje do publicznej wiadomości, że ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zagórz.

OGŁOSZENIE: Na sprzedaż działki w Tarnawie Dolnej

Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz podaje do publicznej wiadomości, że ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zagórz.

Podkarpacka Izba Gospodarcza w Krośnie realizuje projekt Profesjonalizacja kadr branży turystycznej

Zaprasza osoby pracujące w branży turystycznej na terenie powiatu krośnieńskiego, sanockiego, leskiego, bieszczadzkiego lub miasta Krosna, które z własnej inicjatywy chcą podnieść swoje kwalifikacje.

SPGK: Możliwe spadki ciśnienia wody

SANOK / PODKARPACIE. Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o. – Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 25 marca 2014 r. w godzinach od 9:00 do 12:00

OGŁOSZENIE: Na sprzedaż nieruchomość niezabudowana w Gminie Zagórz

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Zagórz. Przetarg odbędzie się w dniu 3 kwietnia 2014r. o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Zagórzu.

Konkurs dla studentek z Podkarpacia w ramach konferencji „Kobieta Aktywna” – Kobiety. Liderki. Obywatelki”

PODKARPACIE. Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego zaprasza do udziału w konkursie wszystkie studentki z Podkarpacia. Pozwól się zauważyć i zdobądź szansę na staż. Konkurs organizowany jest w ramach kolejnej konferencji „Kobieta Aktywna”. Konkurs „Kobiety. Liderki. Obywatelki”.

SPGK: Możliwe chwilowe spadki ciśnienia w sieci wodociągowej

SANOK / PODKARPACIE. Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o. – Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 06 marca 2014 r. w godzinach od 8:00 do 10:00, w związku z prowadzonymi pracami elektrycznymi na terenie Stacji Uzdatniania Wody w Trepczy mogą wystąpić chwilowe spadki ciśnienia w sieci wodociągowej zasilanej z w/w ujęcia.

OGŁOSZENIE PRZETARGU: Nieruchomość w Gminie Zagórz

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz podaje do publicznej wiadomości, że ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Zagórz.

Strona 1 z 15123...8...»»