Praca

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Portal regionalny www.eSanok.pl przyjmie do pracy studenta/studentkę na stanowisko:

Główne zadania:

  • poszukiwanie klientów oraz ich telefoniczna obsługa (telemarketing);
  • bezpośrednia obsługa klientów w biurze;
  • prezentacja oferty;
  • sprzedaż produktów internetowych;
  • raportowanie.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną i płynność wypowiedzi;
  • otwartość, pozytywne nastawienie;
  • wysoka komunikatywność;
  • efektywność i konsekwencja w działaniu;
  • swoboda w obsłudze komputera.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia oparty na pensji podstawowej i prowizjach;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w dobrej atmosferze.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Portal regionalny www.esanok.pl przyjmie do pracy osobę na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY.

  • pozyskiwanie i obsługa klientów
  • utrzymywanie relacji z klientami firmy,
  • osiągniecie wyznaczonych poziomów sprzedaży miesięcznej

Oczekiwania wobec kandydatów

  • kreatywność w podejmowaniu działań biznesowych
  • umiejętność rozpoznania potrzeb klientów,
  • prawo jazdy kat. B, mobilność,
  • rzetelność , dokładność, dyspozycyjność
  • znajomość rynku mediów i reklamy,
  • doświadczenie – jako dodatkowy atut

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

DZIENNIKARZ Praca lub STAŻ w Esanok.pl

Portal www.esanok.pl zaprasza do współpracy młodych ludzi (studentów), którzy chcą nabyć praktyczne umiejętności w zakresie redagowania tekstów, kadrowania zdjęć i administracji serwisów internetowych.

Preferowane kierunki studiów ukończone/rozpoczęte przez kandydatów:

  • dziennikarstwo,
  • komunikacja społeczna
  • polonistyka

Dodatkowym atutem będzie możliwość odbycia stażu.

Dokumenty aplikacje (CV z klauzulą + list motywacyjny) prosimy przesłać na adres e-mail: praca@p24.pl.

W temacie e-maila prosimy wpisać tytuł: „Dokumenty aplikacyjne” oraz imię i nazwisko.

Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.