Google
 

Romantyczny wieczór w Pałacu w Olszanicy

OLSZANICA / PODKARPACIE. Hotel Pałac w Olszanicy zaprasza zakochanych na wspaniały, walentynkowy wieczór. W ofercie są dania romantycznej kuchni pałacowej, ze szczyptą afrodyzjaków i słodkich niespodzianek. A to wszystko przy akompaniamencie muzyki na żywo i pałacowych napitkach.

Ergo Hestia BODNAR Pomoc Finansowa

Cukiernia Słodka i CieKawa zaprasza na Bal Karnawałowy!

PAKOSZÓWKA / PODKARPACIE. Cukiernia Słodka i CieKawa zaprasza na Bal Karnawałowy 22 stycznia, o godz. 14.00 – 17.00. Mile widziane stroje karnawałowe. Malowanie twarzy oraz konkursy z nagrodami. Wstęp jest wolny. 

Czy warto kupić ubezpieczenie OC dużo wcześniej?

Każdemu kierowcy znane jest uczucie, kiedy musi wydać znaczącą sumę na ubezpieczenie swojego samochodu. Co więcej, od roku 2016 ceny obowiązkowego OC znacznie wzrosły. Może warto zatem kupić polisę wcześniej i zaoszczędzić niemałą sumę pieniędzy?

Chwilówka na ferie dla dziecka

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, dzieci cieszą się z dwóch tygodni wolnego, a my, jak co roku, stajemy przed tym samym dylematem: jak zorganizować pociechom wypoczynek? Wysłać je na obóz we włoskie Dolomity czy może wziąć urlop, spakować się i całą rodziną wyjechać w polskie góry? Zimowisko zwykłe, tematyczne, półkolonie czy ferie w domu?

Uczniowie „Mechanika” na kursie AutoCad w Dreźnie (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Czy można spędzić ferie biorąc dobrowolnie udział w dodatkowych zajęciach dydaktycznych? Okazuje się, że tak. Już drugi rok z rzędu grupa uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku weźmie udział w styczniu w dwutygodniowym kursie obsługi programu AutoCAD w Dreźnie.

Jak oszczędzić kilkaset złotych każdego miesiąca?

Początek roku to trudny okres dla wielu rodzin. Nasze portfele jeszcze odczuwają świąteczne wydatki, a początek stycznia niesie z sobą konieczność zapłaty kolejnych zobowiązań. Do tego dochodzą zwiększone koszty ogrzewania. Jak poradzić sobie tej sytuacji?

Szukasz taniego kredytu? Od tej pory także w Sanoku

W dniu 01 grudnia 2016r w Sanoku otwarto placówkę finansową działającą pod marką PomocFinansowa.pl. Co to oznacza dla mieszkańców naszego miasta? O tym rozmawiamy z prezesem spółki, Panem Kamilem Ptak.