Google
 

Darmowe masaże i porady w „FIZJO FIT BODY” (FILM)

Witam! Zapraszam Państwa na dwa dni darmowych MASAŻY I PORAD FIZJOTERAPEUTYCZNYCH do nowego gabinetu Fizjoterapii Terapii Manualnej i Masażu „FIZJO FIT BODY”. W dniach 9 – 10 grudnia, Sanok ul. Jagiellońska 16 (parter).

Ergo Hestia

Planujesz wyjazd na narty? Sprawdź ile możesz oszczędzić kupując euro!

Zimowy wyjazd na narty to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu. Doskonale wie o tym bardzo dużo osób, które systematycznie decydują się właśnie na tego typu wyjazdy. Jak jednak wiadomo pogoda w Polsce nie zawsze sprzyja narciarzom. Dodatkowo wiele polskich stoków pozostawia wiele do życzenia.

Spłata pożyczki przed terminem – warto?

Przy zaciąganiu pożyczki czy kredytu ustalamy wraz z pożyczkodawcą, termin spłaty zaciągniętego zobowiązania. Powinien on zostać dotrzymany przez pożyczkobiorcę, ponieważ jego przekroczenie grozi naliczeniem opłat karnych, niekiedy bardzo wysokich. Co jednak dzieje się, jeśli pożyczkobiorca chciałby spłacić swoje zobowiązanie wcześniej? Czy jest to opłacalne rozwiązanie?

Crossbox XS Trening Funkcjonalny zaprasza na treningi i do skorzystania z mikołajkowych promocji! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Crossbox XS Trening Funkcjonalny zaprasza na zajęcia Treningu Cross, które odbywają się na ul. Lipińskiego 73 (w Siłowni Master) codziennie przed południem o godzinie: 6.00, 7.00 i 8.00 oraz po południu o 17.00 i 18.00.

Zdobądź międzynarodowy certyfikat z języka angielskiego za darmo!

Firma ML s.c. prowadzi nabór (rekrutację) uczestników do realizowanego w okresie od 01.12.2016 r. do 31.12.2018 r. projektu pt.: „Zdobądź międzynarodowy certyfikat z języka angielskiego”. Kurs będzie prowadzony nieodpłatnie. Szczegóły w rozwinięciu.

Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek” zaprasza na Wigilijny Brunch

W scenerii świątecznych dekoracji i przy dźwiękach kolęd, zapraszamy na kulinarną ucztę, na świąteczne potrawy z różnych stron Świata. Wigilijny Brunch zaplanowano na 18 grudnia 2016 (niedziela) od godz. 13.00 do 17.00.

Mikołajkowa promocja od BUCIK24 – na wszystko 20 % zniżki!

Sklep obuwniczy BUCIK24 mieszczący się przy ul. Piłsudskiego 3 (I piętro) w Sanoku zaprasza do udziału w Mikołajkowej Promocji. Prezent dla klientów to 20 % zniżki na cały asortyment w okresie od 02 do 10 grudnia 2016 roku. Cała oferta dostępna również w sklepie internetowym www.bucik24.pl.

FOTOWOLTAIKA: Rozliczenie energii w myśl nowelizacji ustawy o OZE

Panele fotowoltaiczne – kompletne zestawy (sprzedaż– montaż– serwis).

Sylwester w Pałacu w Olszanicy. Mamy dla was 15% rabatu!

OLSZANICA / PODKARPACIE. Hotel Pałac w Olszanicy zaprasza na SYLWESTRA 2016/2017. Jeśli dokonacie rezerwacji i podacie hasło Bal Olszanica 2016, otrzymacie 15% rabatu.

Samochód dostępny od ręki

Wraz z upływem lat i rozwojem sektora finansowego w Polsce zmieniło się nasze podejście do zakupu pojazdów. Dzisiaj niekoniecznie chcemy udać się do salonu z grubym plikiem gotówki, skoro istnieją znacznie lepsze metody finansowania, które dają naprawdę wymierne korzyści.