REKLAMA
REKLAMA

30 listopada: ANDRZEJKI NA WESOŁO w SDK

SANOK. Sanocki Dom Kultury zaprasza 30 listopada 2011 o godz.18.00 na spektakl teatralny: SCENARIUSZ DLA TRZECH AKTORÓW Bogusława Schaeffera w reżyserii Piotra Warszawskiego. Cena biletu 15 zł.


Spektakl „Scenariusz dla trzech aktorów” wg tekstu Bogusława Schaeffera pod tym samym tytułem to, określając w największym skrócie, kabaret teatralny. Tekst, napisany pod koniec lat sześćdziesiątych, skrzy się tak nieprawdopodobnie aktualnym dowcipem językowym, sytuacyjnym, że aż momentami trudno uwierzyć, że ma już tyle lat. Prosta historia o nieudanej próbie zrobienia spektaklu przez dwóch aktorów i reżysera pełna jest przezabawnych gagów, zarówno tych napisanych przez Schaeffera, jak i (uwaga!), improwizowanych na żywo przez wykonawców. To wszystko, plus konwencja polegająca na ciągłym dialogu, a nawet współpracy z publicznością składa się na niezwykły urok spektaklu, który udziela się tej publiczności od pierwszych minut. Jeśli dodać do tego wyśmienita grę aktorską dwóch wybitnych krakowskich aktorów Marka Pysia i Macieja Ferlaka, to dostaniemy tu mieszankę wybuchową.

Najkrócej mówiąc, mamy tu do czynienia z ok.70 minutami wyśmienitej zabawy.

SDK
ul. Mickiewicza 24
38-500 Sanok
tel-fax. 013 463 10 42

22-11-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)