REKLAMA
REKLAMA

Bilety od poniedziałku w Rzeszowie, Krośnie i Sanoku

ICE RACING. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich kibiców z województwa podkarpackiego organizatorzy dwudniowych zawodów w Sanoku zdecydowali się na rozpoczęcie fizycznej przedsprzedaży biletów.

Wejściówki będzie można nabywać w wyznaczonych punktach w Sanoku, Rzeszowie oraz Krośnie od poniedziałku, 17.01.2011 r. Bilet są także w dalszym ciągu dostępne za pośrednictwem serwisu internetowego www.eurobilet.com oraz www.e-ticket.pl.

W Rzeszowie bilety będzie można nabywać w siedzibie klubu Stal Rzeszów przy ulicy Hetmańskiej 69. W Krośnie bilety dostępne będą w siedzibie klubu KSM Krosno przy ulicy Legionów 6. Z kolei w Sanoku bilety można nabywać w recepcji Domu Sportowca na terenie stadionu Błonie. Recepcja otwarta jest przez całą dobę.

W tym roku zdecydowano się ustalić taki sam poziom cen biletów na obie imprezy. Przypominamy, że w piątek, 21.01.2011 r. odbędzie się runda eliminacyjna do Indywidualnych Mistrzostw Świata. Zawody rozpoczną się o 19:00. Z kolei dzień później, w sobotę (22.01.2011 r.) kibice będą świadkami silnie obsadzonego turnieju Sanok Cup. Start zawodów także o godzinie 19:00.

Ceny biletów przedstawiają się następująco:
– trybuna główna 30 zł (ulgowy 20 zł),
– bilet normalny 20 zł (ulgowy 10 zł).

Bilety ulgowe przysługują dzieciom, młodzieży szkolnej oraz studentom po okazaniu ważnej legitymacji. Biletu zakupionego na piątkowe zawody nie można wykorzystać w sobotę i odwrotnie.

W przedsprzedaży będzie można nabyć pakiet VIP w cenie 200 zł. Pakiet, ważny dwa dni, obejmuje miejsce na trybunie VIP gwarantującej najlepszą widoczność, program zawodów, przepustkę umożliwiającą wejście do parku maszyn oraz zaproszenie na uroczyste spotkanie z zawodnikami.

ICE Racing Team Polska

13-01-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)