REKLAMA
REKLAMA

Mężczyzna spadł z kilkumetrowej skarpy podczas grzybobrania!

DOBRA/POWIAT SANOCKI. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło wczoraj w lesie w miejscowości Dobra. Mężczyzna spadł z kilkumetrowej skarpy podczas grzybobrania.  W ciężkim stanie śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w  Rzeszowie.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 9 w lesie w okolicach miejscowości Dobra ( powiat sanocki). Mężczyzna podczas grzybobrania spadł z wysokiej skarpy. 55-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej nieprzytomny, Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym został przetransportowany  do szpitala w Rzeszowie. Na miejscu byli także ratownicy GOPR, którzy przetransportowali mężczyznę do śmigłowca. W wyniku upadku mężczyzna doznał urazu głowy i klatki piersiowej.

Pomoc wezwał brat pokrzywdzonego. Z jego relacji wynikało, że  do nieszczęśliwego wypadku doszło podczas zbierania grzybów. Czynności w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji Gminy Sanok i Tyrawa Wołoska.

Policja apeluje o ostrożność  podczas poruszania się po nieznanych terenach. Chodząc po lesie korzystajmy z wyznaczonych szlaków i ścieżek.

KPP SANOK

17-08-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)