REKLAMA
REKLAMA

Młodzi ludzie niosą pomoc dla STONZ w Sanoku

UHERCE MINERALNE k. LESKA. 9 grudnia w pubie „Spichlerz” w Uhercach Mineralnych odbył się charytatywny koncert zorganizowany przez młodzież. Młodzi ludzie zbierali pieniądze na karmę dla zwierząt znajdujących się pod opieką Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Pomysłodawcą akcji był Patryk Łobaza oraz Maciek Ilko wystąpił zespół „Absurd”, Michał Wójciak – członek zespołu „Michał i Grzesiek” – półfinalista „Must be the Music”oraz przyjaciele. Pub był pełen młodych ludzi, którzy świetnie się bawili w rytmach wspaniałej  muzyki i zbierali wolne datki, za które zostanie zakupiona karma.

– Jesteśmy bardzo  miło zaskoczeni postawą młodych ludzi, którzy udowodnili, że poprzez zabawę można pomóc. Najcudowniejszy jest fakt, że nikt im tego nie sugerował. Patryk sam wyszedł z taką inicjatywą, która była bardzo miłą niespodzianką dla sanockiego STOnZ-u – zgodnie twierdzą przedstawicielki STONZ-u.

Zespół „Absurd”, w którym grają m.in. uczennice Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku sprawił, że w pubie „Spichlerz” trudno było znaleźć wolne miejsce

Akcja była też odzewem młodych ludzi na Dzień Wolontariusza, który przypada na 5 grudnia. Postawa godna naśladowania. Byłam na koncercie i jestem pod ogromnym wrażeniem. Cieszę się niezmiernie, że młodym ludziom w naszym terenie nie jest obojętny los zwierząt.

Dziękujemy serdecznie!

Aneta Zaleska/STOnZ


12-12-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)