REKLAMA
REKLAMA

Z powodzeniem „O Złotą Rękawice Wisły”

RING SANOK. W dniach 9-11 grudnia w Krakowie odbył się coroczny „Turniej O Złotą Rękawicę Wisły” w którym uczestniczyło 4 pięściarzy klubu RING MOSiR Sanok.

Kadeci: 48 kg Mateusz Krawiec w finale stosunkiem głosów 1:2 przegrał z Konradem Figurą Czarni – Góral Żywiec. O przegranej przesądziło ostrzeżenie dla Mateusza za zbyt nisko pochyloną głowę.

Nie zawiódł Maksymilian Gibadło zdobywając I miejsce w wadze do 57 kg. W półfinale pokonał w drugie rundzie przez RSC Marka Leśniaka z Muncher Kraków. Finał był formalnością, Maki wygrał 3:0 z Jakubem Dalem z Magic Boxing Brzesko.

Drugi srebrny medal zdobył w kategorii juniorów Borys Rogaliński wygrywając półfinał z Kevinem Kuciembą z Irydy Mielec. Borys o złoto stoczył wyrównany pojedynek z odwiecznym rywalem z Wisły Kraków Szymonem Domowem przegrywając 0:3.

Ostatni nasz zawodnik Grzegorz Reszetar w pierwszej walce nie sprostał gospodarzowi Pawłowi Norkowi przegrywając przez RSC w trzecim starciu.

W ubiegłym roku wygrał Staszek Gibadło teraz jego brat Maki i do tego dwa II miejsca, idziemy w dobrym kierunku. Maki jest kandydatem na Mistrzostwa Europy Kadetów, które odbędą się w maju przyszłego roku.

Trzymajmy Kciuki!

Na zdjęciu od lewej: Maksymilian Gibadło, Borys Rogaliński, Mateusz Krawiec, Mariusz Wach mistrz świata federacji WBC International oraz TWBA w wadze ciężkiej, Wojciech Nędza, Bronisław Krawiec.

RING Sanok

12-12-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)

Tagi: , ,