REKLAMA
REKLAMA

13 psów czeka na nowe rodziny (VIDEO HD)

13 psów czeka na nowe rodziny (VIDEO HD)

SANOK / PODKARPACIE. Listopad jest wyjątkowy trudnym okresem dla Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Sanoku. Boksy w ośrodku adopcyjnym dla zwierząt są przepełnione. Jednak najgorsze jest to, że kolejne zwierzęta w najbliższych dniach trafią do ośrodka.

W placówce obecnie mamy 13 psów, w tym 5 szczeniaków dla których staramy się znaleźć nowy dom – mówi Jolanta Tomasik, prezes Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Sanoku.

Tegoroczna jesień jest zaskoczeniem dla wolontariuszy sanockiego towarzystwa, ponieważ niespodziewane zapełnienie ośrodka zbiegło się z remontami jakie prowadzą uczniowie wraz z instruktorami Zespołu Szkół nr 4 w Sanoku. W związku z tym 3 boksy dla zwierząt są wyłączone z funkcjonowania w ramach placówki.

– Staramy się jak możemy, jednak otrzymujemy mnóstwo sygnałów o kolejnych zwierzętach, które w najbliższych dniach przybędą do nas – dodaje Jolanta Tomasik.

Do sanockiego ośrodka trafiają zwierzęta z czterech powiatów: bieszczadzkiego, brzozowskiego, leskiego i sanockiego.

 

 

 

16-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)