SIATKÓWKA: Rakszawa pokazała siłę

GŁOGÓW MŁP.. Siatkarze TSV Mansard przegrali pierwszy pojedynek w ramach finału III ligi mężczyzn, w którym przeciwnikiem był zespół Anilana Rakszawa. Sanoczanie dotrzymywali kroku liderowi po rundzie zasadniczej, ale ostatecznie górą byli rywale, wygrywając 3:0.

Spotkanie mogło mieć inny przebieg gdyby podopieczni Macieja Wiśniowskiego wykorzystali swoją szansę w premierowej odsłonie gry. Gdy na tablicy świetlnej pojawił się wynik 26:25 dla TSV, mieliśmy po swojej stronie piłkę na wagę seta. Niestety, akcja nie powiodła się, a z takiego obrotu sprawy skorzystali siatkarze Anilany i sięgnęli po zwycięstwo zamykając partię wynikiem 29:27.

Druga i trzecia odsłona gry to pokaz siły drużyny z Rakszawy. W obydwu przypadkach, przeciwnicy uzyskiwali kilka punktów przewagi w drugiej połowie seta, co przełożyło się na wygranie całego spotkania 3:0.

Dzisiaj, o godzinie 16:00 zagramy z gospodarzami, SPAR Głogovią Głogów Młp..

TKF ITS Anilana Rakszawa – TSV Mansard Sanok 3:0 (27, 18, 17)

SPAR Głogovia Głogów Młp. – MOSiR Brzozovia Brzozów 3:2 (-21, -25, 19, 18, 12)