REKLAMA
REKLAMA

Siatkarze plażowi zagrali w półfinale mistrzostw Polski (ZDJĘCIA)

SIATKÓWKA PLAŻOWA. Mistrzowie województwa podkarpackiego, zawodnicy TSV Mansard Sanok, Wojciech Jezior i Adam Chytła zaprezentowali się podczas półfinału mistrzostw Polski, który odbył się w Krośnie. Jedyna sanocka para ukończyła rywalizację na miejscach 9-12.

Po znakomitym występie w mistrzostwach województwa, sanocki team reprezentował Podkarpacie podczas półfinału mistrzostw Polski, gdzie pojawiły się pary należące do najlepszych w kraju. Duet Jezior/Chytła zaliczył 1 zwycięstwo i 2 porażki, co pozwoliło na zajęcie miejsc 9-12. Najważniejsze, że sanoczanie zyskali doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Wyniki (system brazylijski):

Mecz nr 1.
Jezior/Chytła – Filipowicz/Gędaj (mazowieckie) 0:2 (16, 15)

Mecz nr 2.
Jezior/Chytła – Wasiluk/Czaban (lubelskie) 2:0 (19, 21)

Mecz nr 3.
Jezior/Chytła – Czarnecki/Hałas (lubelskie) 0:2 (19, 17)

Większość par z województwa mazowieckiego, a także lubelskiego prezentowała wysoki poziom. Widać było, że mają za sobą cykl treningowy. My mieliśmy szanse na zajęcie wyższego miejsca, ale niestety nie udało się. W ważnych momentach nie graliśmy dobrze – mówi Wojciech Jezior z TSV Mansard Sanok.

Warto dodać, że sukces naszej pary jest tym większy, że w Sanoku nie ma boiska do siatkówki plażowej z prawdziwego zdarzenia. Reporterzy Esanok.pl dotarli do informacji, które dają nadzieję, że ten stan rzeczy może się zmienić i to już na tych wakacjach! Sprawę będziemy monitorować.

Foto: archiwum prywatne

04-07-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)