REKLAMA
REKLAMA

TREPCZA: Nieudana ucieczka przed policją!

SANOK. Policjanci zatrzymali w pościgu mężczyznę, który spowodował zdarzenie drogowe. Zatrzymany był pod wpływem alkoholu. Tłumaczył, że uciekał bo chciał uniknąć kary.

 

W sobotę, przed godz. 1 w nocy, policjanci udali się do miejscowości Trepcza na ulicę Sanocką. Z informacji jaką otrzymali od dyżurnego wynikało, że doszło tam do zdarzenia drogowego. Dojeżdżając do miejsca zauważyli znajdujący się w rowie samochód marki Fiat oraz mężczyznę stojącego przy drodze, który na widok radiowozu przeskoczył rów i zaczął uciekać.

Policjanci ruszyli w pościg i po chwili zatrzymali uciekającego. Zatrzymanym okazał się 29-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna był pijany, miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Tłumaczył policjantom, że jadąc samochodem stracił nad nim panowanie i wjechał do rowu. Następnie widząc radiowóz zaczął uciekać. Chciał w ten sposób uniknąć kary, gdyż zdawał sobie sprawę, że jest nietrzeźwy.

Za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości polskie prawo przewiduje karę grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

 

źródło: KPP Sanok

01-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)