REKLAMA
REKLAMA

SDK: „Janosik” – spektakl i warsztaty

SANOK. Sanocki Dom Kultury zaprasza 19 lipca do obejrzenia spektaklu „Janosik” , adresowanego do widzów od lat 9 wzwyż. I przypominamy, że po spektaklu odbędą się bardzo oryginalne warsztaty.

Warunek uczestnictwa w warsztatach to udział w spektaklu (cena biletu 10 zł) i odpowiednio wcześniej zgłoszona chęć udziału zajęciach edukacyjno-teatralnych (ilość miejsc ograniczona). Do udziału w warsztatach aktorzy Teatru Lalka z Warszawy zapraszają młodych widzów (9 – 15 lat) wraz z rodzicami.

Wszystko ma się zakończyć wspólnym ogniskiem, rozpalonym na dziedzińcu SDK lub w razie niepogody biesiadą na scenie. Jakie niespodzianki przygotują goście z Teatru Lalka, tego do końca nie wiemy ale zanosi się na ciekawą z posmaczkiem edukacyjnym zabawę.

Bilety na spektakl kupujemy w kasie SDK a udział w warsztatach zgłaszamy w sekretariacie (tel. 13 46 310 42). Może warto się skusić na taką formę spędzenia wolnego czasu?

SDK
ul. Mickiewicza 24
38-500 Sanok
tel-fax. 013 463 10 42
www.sdksanok.pl

10-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)