REKLAMA
REKLAMA

Znaki Pogranicza w SDK

SANOK / PODKARPACIE. 9 marca o godzinie 9.00 w Sanockim Domu Kultury odbędzie się wystawa poplenerowa organizowana w ramach Karpackich Warsztatów Artystycznych „Znaki Pogranicza”.

Międzynarodowy plener malarski odbył się w sierpniu 2012 roku w zabytkowym zespole pałacowo – parkowym w Hadlach Szklarskich w gminie Jawornik Polski.

W plenerach biorą udział wybitni artyści, profesorowie Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Toruniu, Wrocławiu, Katowicach i Rzeszowie między innym Leszek Misiak prof. ASP w Krakowie, Antoni Kowalski prof. ASP w Katowicach, Janusz Karbowniczek – prof. ASP w Katowicach, Elżbieta Kuraj– prof. ASP w Katowicach, Andrzej Kilmczak-Dobrzaniecki– prof. ASP we Wrocławiu, Mirosława Rochecka– prof. ASP w Toruniu, Kazimierz Rochecki – prof. ASP w Toruniu, Jan Pręgowski – prof. ASP w Toruniu , oraz pracownicy naukowi Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego; Antoni Nikiel, Renata Szyszlak- Niewidomska, Maciej Maciuch i wielu innych wybitnych artystów z Polski, Słowacji, Ukrainy i Białorusi.

źródło: SDK SANOK

05-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)