REKLAMA
REKLAMA

Rodzinna awantura i policyjne poszukiwania

Policjanci prowadzili poszukiwania zaginionego 24-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Mężczyzna po awanturze wyszedł z domu i odjechał w nieznanym kierunku. Zaniepokojona rodzina zgłosiła, że zaginiony może targnąć się na swoje życie. Trwające kilka godzin czynności zakończyły się odnalezieniem mężczyzny.

W poniedziałek około godziny 13 policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 24-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Ze zgłoszenia wynikało, że pomiędzy członkami rodziny doszło do awantury po której mężczyzna wsiadł do pojazdu marki Volkswagen i odjechał w nieznanym kierunku. Zaniepokojona rodzina obawiała się, że 24-latek chce targnąć się na swoje życie.

Powiadomieni o tym zdarzeniu policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania za zaginionym. Sprawdzono miejsca, w których mógł przebywać .W wyniku podjętych działań po godzinie 16 policyjny patrol odnalazł zaginionego.

Mężczyzna powiedział, że czuje się dobrze i nie chce zrobić sobie krzywdy. 24-latek został przekazy pod opiekę rodzinie.

616686859

KPP Sanok

03-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)