REKLAMA
REKLAMA

26-latek próbował włamać się do sklepu. Miał ponad dwa promile

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który usiłował włamać się do jednego ze sklepów w Jabłonicy Polskiej. Okazał się nim 26-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego.

W chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz za swoje zachowanie odpowie karnie.

W poniedziałek, około godz. 22.30 policjanci zatrzymali młodego mężczyznę usiłującego włamać się do jednego ze sklepów w Jabłonicy Polskiej. Funkcjonariusze ustalili, że młody człowiek kamieniem rozbił szybę w drzwiach wejściowych aby dostać się do wnętrza sklepu. Dokonanie tego przestępstwa udaremnili mu policjanci. Łączna wartość start poniesionych została oszacowana na 1500 zł.

Sprawcą okazał się 26-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego. W chwili zatrzymania był pijany. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w  jego organizmie.

W trakcie wykonywania dalszych czynności policjanci ustalili, że 26-latek był już karany za przestępstwa uszkodzenia mienia. Mężczyzna usłyszał zarzut włamania, przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem

wlamanie

źródło: KPP Brzozów

01-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)