REKLAMA
REKLAMA

Gościnni gospodarze. I Turniej Noworoczny z udziałem Akademii Piłkarskiej Sanok (FILM, ZDJĘCIA)

Gościnni gospodarze. I Turniej Noworoczny z udziałem Akademii Piłkarskiej Sanok (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. „Bo liczy się sport i dobra zabawa” – takie motto przyświecało polskim piłkarzom podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej  w 2008 roku. Podobne założenia na swój pierwszy w życiu turniej mieli reprezentanci Akademii Piłkarskiej Sanok

, którzy biorąc udział w I Turnieju Noworocznym oficjalnie rozpoczęli działalność akademii w Sanoku.

I Turniej Noworoczny dla dzieci w Sanoku otworzył uroczyście Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusz Pióro. Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Kazimierz Greń uroczyście zainaugurował działalność Akademii Piłkarskiej Sanok a Poseł na Sejm RP Piotr Babinetz wręczył nagrody zwycięzcom.

Była świetna zabawa, konkursy również dla rodziców, wspólny obiad, puchary i nagrody.

W sobotę 31 stycznia 2015 w hali I Liceum Ogólnokształcącego odbył się I Turniej Noworoczny dla dzieci zorganizowany przez Akademię Piłkarską Sanok.

W Turnieju udział wzięły drużyny:
Beniaminka Krosno, AktivPro Rymanów, Orzełki Bażanówka, Wilczki Lesko, Gminna Szkółka Piłkarska z Bukowska oraz dwie drużyny gospodarzy, razem setka dzieci.

Zawodnicy Akademii przystąpili do pierwszego w życiu turnieju. Zakładany plan to strzelić jednego gola – udało się z nawiązką.

Drużyny Akademii z meczu na mecz grały coraz lepiej nie przejmując się wynikami spotkań z ogranymi już zespołami. Zagrali wszyscy zawodnicy i wszyscy się dobrze bawili a to był cel nadrzędny.

Turniej wygrała drużyna Wilczków Lesko a zawodnik Wilczków Filip Zięba został wybrany Zawodnikiem Turnieju. Drugie miejsce w Turnieju wywalczyła Gminna Szkółka Piłkarska z Bukowska a trzecie miejsce zajęła ekipa Orzełków Bażanówka.

Organizatorzy Turnieju przewidzieli również nagrody indywidualne dla zawodników:
– Najlepszy zawodnik Turnieju – Filip Zięba (Wilczki Lesko)
– Najlepszy strzelec Turnieju – Tobiasz Wanielista (Orzełki Bażanówka)
– Najlepszy bramkarz Turnieju – Jakub Kasperkowicz (Beniaminek Krosno)
– Najlepszy zawodnik Akademii Piłkarskiej Sanok – Kamil Koczera
– Najlepszy bramkarz Akademii Piłkarskiej Sanok – Patryk Stącel

Nagrody indywidualne wręczyli Poseł na Sejm RP Piotr Babinetz, Przewodniczący Klubu Radnych PiS Łukasz Radożycki, v-ce Burmistrz Miasta Sanoka Piotr Uruski oraz Członek Zarządu Powiatu Sanockiego Damian Biskup.

Każdy uczestnik Turnieju Noworocznego otrzymał złoty medal oraz dyplom co wpłynęło na dodatkowe uśmiechy na twarzach małych zawodników.

Podsumowując, imprezę uważamy za bardzo udaną i pod względem sportowym i pod względem organizacyjnym co potwierdzają sami uczestnicy. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli w organizacji Turnieju, dla trenerów Akademii Piłkarskiej Sanok i oczywiście dla Sponsorów.

Akademia Piłkarska

02-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)