REKLAMA
REKLAMA

Muzyka, fitness i dziesiątki sanoczan chcących zmienić swoje życie (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Zumba, czyli połączenie fitnessu i tańca latynoamerykańskiego podbija serca sanoczan. Z inicjatywy licealistek 2 LO w naszym mieście odbyły się darmowe warsztaty zumby, które poprowadzili Edyta Zakrzewska, Izabela Kapis i Paweł Kuliga.

Maraton zumby rozpoczął projekt „Zawalcz o nowy start”. Inicjatorkami przedsięwzięcia są Ewa Lutak i Anna Kokoszka – uczennice 2 LO w Sanoku. Dziewczęta chcą przekonać sanoczan, że warto zmienić tryb życia, zdrowo się odżywiać oraz zadbać o zgrabną sylwetkę. Zajęcia poprowadzili Edyta Zakrzewska, jej podopieczna Izabela Kapis oraz Paweł Kuliga.

– Tańczyliśmy do znanych zagranicznych jak i polskich piosenek. Sporo ludzi zaangażowało się w ten projekt, w tym nasi sanoccy instruktorzy  – zdradza prowadząca, Izabela Kapis.

Dopisała frekwencja. Na parkiecie ZS3 zameldowało się ponad 50 osób. – Największym zaskoczeniem i zarazem ogromną przyjemnością było spoglądać na tańczących panów. Gratulujemy im odwagi! – dodaje Izabela.

zdjęcia: Zuzanna Florek

05-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)