REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Potrącenie na przejściu dla pieszych w Sanoku (ZDJĘCIA)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło na ulicy Królowej Bony w Sanoku. Dwóch 15-letnich chłopców zostało potrąconych przez samochód osobowy na przejściu dla pieszych. Piesi z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek przed godziną 17 na ul. Królowej Bony w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 78-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, kierując samochodem marki Fiat nie zatrzymał się przed oznakowanym przejściem dla pieszych, pomimo wyświetlającego się na sygnalizacji czerwonego światła dla pojazdów, w wyniku czego potrącił przechodzących prawidłowo przez przejście dwóch 15-letnich chłopców.

Piesi z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Zebrany materiał dowodowy posłuży Policji do ustalenia dokładnych przyczyn i przebiegu zdarzenia. Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.

Warunki na drogach powiatu sanockiego nie są korzystne, opady śniegu, wiatr, zachmurzone niebo znacznie ograniczają widoczność oraz wydłużają drogę hamowania. Ze względu na panujące warunki atmosferyczne przypominamy o zachowaniu ostrożności na drodze.

foto: Internauta Miłosz

05-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)