REKLAMA
REKLAMA

Sanok będzie miał drużynę w IV lidze. Zagrają wychowankowie

SANOK / PODKARPACIE. Oprócz drużyny, która będzie walczyć o awans do I ligi, działacze TSV Sanok zdecydowali się zgłosić zespół do rozgrywek IV ligi. Zagrają w nim wychowankowie klubu oraz zawodnicy zaproszeni do gry przez Dorotę Kondyjowską, która obejmie funkcję trenera.

Włodarze TSV Sanok postawili na czwartoligowy zespół co najmniej z dwóch powodów. Pierwszym jest brak wystarczającej liczby juniorów, aby zgłosić tę grupę wiekową do rozgrywek wojewódzkich. Drugim – utrzymanie w rytmie treningowym i meczowym wychowanków klubu w wieku seniora. W razie potrzeby mieliby oni wspomóc zespół, który w przyszłym sezonie ma się bić o I ligę.

Propozycję gry otrzymali wszyscy nasi wychowankowie, łącznie z juniorami – zaznacza Robert Hnat, prezes TSV Sanok.

Trenerem czwartoligowej drużyny została Dorota Kondyjowska, która prowadziła lub współprowadziła seniorów z Sanoka w dwóch ostatnich sezonach.

Z dużą dozą pewności można przypuszczać, że w stawce ekip zgłoszonych do IV ligi sanoczanie będą się wyróżniać. Jeśli na grę zdecydują się siatkarze, którzy kilka miesięcy temu cieszyli się ze zwycięstwa w II lidze, TSV będzie można stawiać w roli faworyta do awansu do III ligi.

W poprzedniej edycji czwartoligowych rozgrywek rywalizowało 14 zespołów. Awans do wyższej klasy wywalczyły drużyny z Rzeszowa i Oleszyc.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

TSV ma jasny cel: „Liczy się tylko awans”. Hit transferowy potwierdzony (FILM)

133foto: Jakub Stefanowski

15-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)