REKLAMA
REKLAMA

Trwają prace nad nową stroną internetową Urzędu Miasta w Sanoku. Będzie przyjazna i nowoczesna (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Strona internetowa sanockiego magistratu zyskała nową szatę graficzną oraz funkcjonalność. Jest bardziej przejrzysta, czytelna i przyjazna dla mieszkańców, turystów i potencjalnych inwestorów. Witryna jest w fazie testów, prace nad jej ulepszaniem wciąż trwają. Jak się Państwu podoba?

Jak mówią urzędnicy, strona internetowa miasta jest jego wizytówką.

Poprzednia wersja urzędowej witryny funkcjonowała wiele lat. Chcieliśmy dostosować nową odsłonę do obecnie panujących standardów. Aktualna wersja jest funkcjonalna, czytelna i przejrzysta, a dostęp do informacji dla mieszkańców, turystów i inwestorów jest zdecydowanie łatwiejszy. Nowa strona internetowa spełnia nawet najbardziej wygórowane oczekiwania – mówi Rafał Jasiński z Urzędu Miasta w Sanoku.

Nowa wersja strony jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi. Wychodzi na przeciw wszystkim potrzebom nowoczesnego użytkownika sieci. Stronę zaprojektowała i stworzyła spółka TVKARPATY.

Istnieje możliwość wyboru trzech wersji językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej.

Główne działy to: Miasto, Turystyka, Sport, Kultura, Dla inwestora. Menu boczne intuicyjnie naprowadza na cel. Oprócz informacji związanych z pracą urzędu, odwiedzający będą mogli liczyć na ciekawie skonstruowany kalendarz imprez, czy choćby szczegółową prognozę pogody dla Sanoka.

Adres nowej strony internetowej Urzędu Miasta w Sanoku: www.sanok.pl. Starą wersję można zobaczyć klikając tutaj: www.um.sanok.pl.

Stworzenie nowej odsłony wizytówki Sanoka oznacza również oszczędności dla magistratu.

Do tej pory za utrzymanie strony miasto płaciło 3600 zł netto rocznie. Teraz ta kwota spadnie do 500 zł netto rocznie – tłumaczy Rafał Jasiński.

Strona jest w fazie testów. Prace nad jej udoskonaleniem jeszcze się nie zakończyły. W zasadzie będą trwały stale, aby szybko reagować na potrzeby internautów i cały czas dostosowywać witrynę do zmieniających się standardów.

Zapraszamy Państwa do dyskusji i podzielenia się spostrzeżeniami na temat nowej strony internetowej miasta.

Sugestie, wskazówki pomogą zoptymalizować działanie serwisu.

2Strona główna Urzędu Miasta w Sanoku w nowym, nowoczesnym wydaniu

5Adres nowej strony internetowej Urzędu Miasta w Sanoku: www.sanok.pl

Poniżej stara wersja strony urzędu
4

16-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)