REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: TSV pokonuje Neobus Niebylec 3:1 w meczu na szczycie II ligi. Sanoczanie dominatorami! (FILM, RETRANSMISJA)

AKTUALIZACJA: TSV pokonuje Neobus Niebylec 3:1 w meczu na szczycie II ligi. Sanoczanie dominatorami! (FILM, RETRANSMISJA)

SANOK / PODKARPACIE. Siatkarze TSV Mansard TransGaz-Travel pokonali na wyjeździe Neobus RAF-MAR Niebylec 3:1 w meczu 9. kolejki II ligi grupy 6., kończącym pierwszą rundę sezonu zasadniczego. Sanoczanie nie zaznali goryczy porażki i po dziewięciu zwycięstwach pewnie prowadzą w tabeli.

Neobus RAF-MAR Niebylec – TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok 1:3 (20, 17, 16, 19)

Neobus: Wiczkowski, Pszonka, Środa, Matuła, Kwiecień, Kozdroń, Głód (libero) oraz Zieliński, Podulka, Procanin, Sąpur. Trener: Frączek.

TSV: Przystaś, Józefacki, Rusin, Łaba, Gnatek, Kalandyk, Dembiec (libero) oraz Kosiek, Gąsior, Jakubek, Soja. Trener: Podpora.

W niedzielę 29 listopada w Zespole Szkół nr 3 w Sanoku dojdzie z kolei do pojedynku na szczycie IV ligi z udziałem TSV Sanok i MKSu Wierzbna. Sanoczanie mają szansę wskoczyć na fotel lidera rozgrywek. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00.

ZOBACZ RETRANSMISJĘ MECZU NIEBYLEC – SANOK

foto: Jakub Stefanowski

30-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)