REKLAMA
REKLAMA

Tymczasowy areszt dla pijanego sprawcy wypadku

SANOK / PODKARPACIE. Decyzją Sądu Rejonowego w Sanoku, 25-letni mieszkaniec powiatu sanockiego najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna kierując w stanie nietrzeźwości volkswagenem polo potrącił rowerzystę i odjechał. W wyniku doznanych obrażeń kierujący rowerem zmarł w szpitalu.

W nocy z czwartku na piątek w miejscowości Pielnia w powiecie sanockim kierowca volkswagenem polo potrącił rowerzystę i nie udzielając mu pomocy, odjechał z miejsca zdarzenia. Potrącony rowerzysta zmarł po przewiezieniu do szpitala. Policjanci zatrzymali sprawcę tego wypadku. 25-letni kierowca volkswagena był pijany.

W sobotę Sąd Rejonowy w Sanoku zdecydował o zastosowaniu wobec 25-letniego mieszkańca powiatu sanockiego tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Zobacz także: Tragedia w Pielni. Pijany 25-latek potrącił rowerzystę i odjechał. 28-letni kierowca jednośladu zmarł w szpitalu

kwpźródło: KWP
foto: archiwum KWP

28-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)