REKLAMA
REKLAMA

BRZOZOW24.PL: Kupił nowy samochód, upił się i zjechał ze skarpy

BRZOZOW24.PL / PODKARPACIE. W poniedziałek brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem fiata. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę ochronną i zjechał ze skarpy. Zarówno on jak i wszyscy pasażerowie byli pijani.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna samochód zakupił tego samego dnia. Około godziny 22 w Dydni patrol zauważył ciągnik rolniczy. Próbowano wydobyc nim samochód, który zjechał ze skarpy.

Funkcjonariusze natychmiast zareagowali, by sprawdzić czy nikomu nic się nie stało. W pobliżu znajdowało się pięć osób, które podróżowały fiatem. Jednak żadna z nich nie przyznawała się do kierowania pojazdem. Policjanci sprawdzili ich trzeźwość. Okazało się, że wszyscy byli pijani. Ich wyniki wskazały od ponad 0,5 do 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze ustalili, że kierowcą fiata był 24-letni mieszkaniec gminy Brzozów. Wraz z nim podróżowało czworo pasażerów. W pewnym momencie kierowca fiata stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę ochronną znajdującą się przy moście i zjechał ze skarpy. 24-latek nie posiadał prawa jazdy, bo zostało mu cofnięte. Ponadto samochód nie miał aktualnych badań technicznych. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikomu nic się nie stało.

Kierowca za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

201613615

KPP Brzozów

13-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)